Ke konci roku 2016 jsme přinesli informace o RAW RAP tour, který byl z různých důvodu pozastaven. Co se přesně stalo, se dočteš ZDE.

Letošní rok se kola RAW RAP tour opět rozjíždějí a je nachystáno pět zastávek. První letošní zastávka je nachystána do klubu Lubina ve Frenštátu pod Radhoštěm. Ve hře jsou ještě města Český Těšín, Kopřivnice, Nový Jičín a Ostrava, ve které následně proběhne i velké finále. Opavu již máme za sebou. Tam to proběhlo loňský rok.

Že RAW RAP ještě neznáš? Tak hele – freestylová soutěž, která přesahuje spektrum battlu, ok? Do teď mcs dostávali možnost volby – freestyle, anebo battle. Bez úspěchu, všichni chtěli jen rozsekat na maděru toho druhého. Pokud to ovšem byl Thor vs. Hulk, potom se sáhlo po knížce, kde zaručeně a jistě dostali jasné téma. „Wau!“, chvilka nového vzrušení pro všechny. Pro krvelačnost mcs se tedy struktura soutěže upevnila na trojboj: Freestyle rap, Faustovy verše a Battle akapela, to jsou disciplíny, ve kterých MCs předvedou svůj um.

Rajcuje tě to? Pak dojdi na nejbližší akci, která se koná 18. února ve Frenštátu pod Radhoštěm; klub Lubina. Níže prozradíme celý akční plán-plán akcí.

Nyní se ještě vraťme k průběhu každého jednotlivého večera: otevřeno je od osmi. Do 22:00 se soutěžící zapíši u pořadatelů – DžonAss a Professor Cass. K tomu vám budou hrát Bluster Beats – Djské duo (Dj Distrikt, Dj n0la). Kolem půl desáté nastoupí Sifóndva! a jejich show, které je také součástí exhibice mezinárodního anti-battlu End of the Weak. Po ní začne samotná soutěž. Jo, už jsme zmínili vstup? 50kč pro smrtelníky, 100kč bank pro nesmrtelné mcs. Část peněz (50% zápisného) si odnese vítěz daného večera, zbytek putuje na finále, pro celkového krále (nebo královnu). Po soutěži zahrají Bluster Beats a podle zájmu se po půlnoci domluví open mic.

Dále, akci nadále podporuje spolek HipHop pro Lidi, který vytvoří prostor pro finále v květnu. Na všech akcích můžete hodit pár kachlí do zapečetěné kasy pro organizaci Charita dětem (ta podporuje talentované děti ze sociálně slabých rodin).

Na závěr slova teamu RAW RAP: „Mám radost, když mohu sledovat kreativní přístupy mladých rapperů ke své tvorbě.“ Professor Cass

Pro bližší informace, či dotazy, se bez váhání obraťte na Fanpage https://www.facebook.com/rawrapcz/

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*