Dnes bych se rád zaměřil na velice talentovaného člověka vystupujícího pod pseudonymem Rataj Art, kterého jsem měl možnost potkat právě v rámci Urban Culture Games, kde bylo možno vidět jeho úžasnou tvorbu. Tento člověk se věnuje tzv. pop art ale nespokojil se čistě jen s obrazy a svoji tvorbu chtěl a hlavně posunul ještě mnohem dál i do oblasti módy. V rámci akcí můžete vidět jeho tvorbu ať už na výstavách  nebo přímo v zápalu boje při tzv. speedpainting.

IMG_0001 kopie

Jak sám říká tak chce propojit malbu + tanec + hudbu a to se mu velice dobře daří za podpory tanečníků z projektu A.W.A.  V tomto pojetí je právě propojení elementů z hip-hop kultury  a tomuto udává úplně jiný směr a uměleckou úroveň. A toto nemohlo zůstat bez povšimnutí jmen jako např. Ben Cristovao se kterým také spolupracuje. Ohledně jeho projektů a tvorby se můžete dozvědět z přiloženého rozhovoru, přeci jen přímo od autora to bude znít lépe nežli zprostředkovaně.

13417579_301259080206171_2578862787904391206_n

Jednou z věcí kterou bych Vám rád představil je jeho právě vznikající limitovaná edice artových snapbacks jež se nesou právě v duchu rap. Celý design na snapbacks od Yupoong je ručně dělaný, originální a jedinečný. Dle mého názoru je to velmi stylové a zvláště pro nadšence z řad rap, hip-hop je to luxusní záležitost, která je opravdu jedinečná, jelikož se jedná o limitované edice vždy jen v rámci jednoho kusu. Každý snapback je tedy jedinečný, neopakovatelný a velice precizně zpracovaný barvou přímo pro toto určenou.

Bez názvu-1

 

photo credit: Anita photography, Martin Hůle Sport Foto

Chceš být také hrdým majitelem jednoho originálu?!  Pak se můžete obrátit přímo na autora.

https://www.facebook.com/rataj.popart/

https://www.facebook.com/ratajart/

 

 

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*