Hudba jakožto taková je silné médium, a tak má potenciál pomáhat a přispět dobrým i potřebným věcem-projektům. Toho si je vědoma parta lidí z Colours for Lifea kdo nebo co to vlastně je:

Jsme skupina mladých nadšenců, která založila nadační fond dvojího účelu.

Primárně je našim cílem pomoci vážně nemocným dětem, a to výmalbou dětských zdravotnických zařízení. Tyto děti totiž nezřídka v nemocnicích tráví většinu svého času.

Snažíme se tedy zkrášlit všechny ty zapšklé šedé zdi, a i těm nejmenším pacientům tak v nejlepším případě alespoň vykouzlit úsměv na tváři.

Sekundárním účelem nadačního fondu je umožnit mladým umělcům podílet se na zahraniční spolupráci a svou tvorbu tak šířit dále po světě.  Rovněž si zájemci mohou rozšířit znalosti v oblasti dotačního režimu grantů a procesu charitativních aktivit – zdokonalují tak svou orientaci v oboru, komunikační dovednosti i organizační schopnosti.

Dohromady tvoříme jeden tým bláznů do pomoci, naděje, umění; občas i nespavosti, přepracovanosti a workoholismu.

Co děláme?

V prvé řadě je našim cílem vykouzlit alespoň úsměv na tváři. Jsme nadační fond, který podporuje mladé umělce v jejich osobním rozvoji, a zároveň tím pomáháme dětským pacientům a jejich rodičům v nemocnicích a nemocničních zařízeních

Zástupci tohoto nadačního fondu se rozhodli oslovit umělce z řad CZ/SK scény a připravit tak sérii benefičních koncertů, kdy výtěžek z těchto použijí dále na velmi záslužnou věc – výmalba nemocničních oddělení dětské onkologie.

Mezi tváře a vystupující na první zastávce šňůry benefičních koncertů se řadí STRAPO, Indy a LA4 , jež se představí v pražském klubu Storm a to již tuto sobotu 24.2.2018. Tedy libovej rap, zvučná jména, kvalitní shows a jako přidaná hodnota je podpora dobré věci.

Za náš webportál budeme na místě od začátku až do konce tohoto skvělého projektu. Díky AdamskyPhoto + JakubPateraPhoto se můžete těšit i na vizuální výstupy. Nicméně proč nebýt rovnou součástí a nebýt přímo na místě a užít si koncertů s vědomím, že pomáháte. Budete tam?

Kdy: 24.2.2018 od 20:00hod

Kde: Storm Club Prague

FB event: https://www.facebook.com/events/121585801886866/

VSTUPENKY zde

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*