Rap byl prapůvodně žánrem, který vycházel z ulic, temných zákoutí, často i z úplného podzemí. A 2. prosince se v Bratislavě do tohoto pro něj natolik autentického místa opět vrátil.

Mohla za to unikátní akce, ve které se spojila hudba s drsným, a přitom svým způsobem malebným prostředím v prostoru nikdy nedokončeného metra v Petržalke. Právě tam totiž najdete unikátní výskyt pouličních graffity, na jedinečném 160metrovém hlubokém skvostu, který pomáhal formovat slovenský hip-hop.

Podobně jako dnes, již legendární formace H16. Tento kolos má na svém kontě za více než 10 let existence řadu vyprodaných tour, tři regulérní desky a nyní vyslali do světa horkou novinku s názvem Síla.

1

2

Pokřtili ji právě v onom prostoru na akci zvané Spots#11, kde se na samém konci nikdy nedokončené zastávky Hálová uskutečnilo raritní propojení historie i součastnosti pouličního umění a muziky, která se opět vrátila tam, kde odstartovala – v podzemí. Tohle byl zkrátka návrat k dřevním kořenům, historie ještě nikdy nebyla tak hmatatelná. A ten, kdo prošel přes turnikety na kontrolu jízdenek rozhodně nelitoval! Zkrátka super atmosféra v duchu klasického undergroundu.

Na akci, na které se rozhodně nešetřilo i ledově namraženým Jägermeisterem, samozřejmě nechyběly ani sličné hostesky. Prostě klasická divočina, kde se nepřestalo lovit až do brzkých ranních hodin.

4

3

Díky všem, kteří na akci dorazili!

Podpořili jste kapelu a vydali se za ní i na místo, které doslova formovalo slovenskou rapovou scénu, včetně Majka Spirita, v součastnosti jednoho z největších idolů všech generací v Čechách a na Slovensku. Jedinečné místo, kde se krom fresh gigu odehrál i spontánní live contest špiček street artové tvorby, nabídlo všem učástníkům množství nezapomenutelných zážitků. Checkuj, na jaká další místa vás Spots zavede zde.

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*