RADone z You-nited Vision a Mariana Bečková natočili video singl Disappointed eyes (falling)

RADone

RADone z kapely You-nited Vision natočil spolu s Marianou Bečkovou video singl Disappointed eyes (falling). O hudbu se postaral Adam Saillord. Mix a master Pavel Březina. Za kamerou stál Kryštof Vondráček. RADone, který je narozen v Ženevě je vcelku všestranný rapper co se týče jazyků. Zvládá jak češtinu, angličtinu tak i francouzštinu.

RADone s kapelou You-nited Vision má rozdělaný dost práce. Nedávno dodělali hororový klip, který čeká na střih a dokončuje se CZ/SK track, kde bude cca 30 mcs.

Komu nic kapela You-nited Vision neříká, tak je to česká netradiční kapela, kterou v roce 2007 založili Lukáš „AJ“ Kučera a Radwan „RADone“ Hulman. Jejich prvním úspěchem je vítězství v největší československé soutěži TICTAC Hip-hop tallents, řada vystoupení na akcích typu Sázava fest, Vostrov, Hip-Hop Jam a jim podobných akcí.

Trailer CZ/SK track

Yaxley

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Napsat komentář


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>