Všichni zaměstnanci značky Nike nosí jen oblečení a tenisky se swooshem. Každý hudební interpret hrdě obléká vlastní merch. A i my v Queensu jsme vždycky toužili mít svůj brand na prsou. Proto jsme nesmírně rádi, že vám teď můžeme představit první trička a mikiny Queens. Na designu s námi spolupracoval Jakub Otčenáš, který je taky autorem současného Queens loga, a tak byl prvním, za kým jsme se s ideou vlastního brandu vydali. Protože právě on se s naším milovaným Q zná ze všech nejlépe.

Vytvořili jsme oblečení, které si na sebe můžete vzít každý den a při jakékoliv příležitosti. Důležité pro nás bylo, abyste se v něm cítili co nejlépe a nejpohodlněji. Investovali jsme proto do kvalitního textilu a inspirovali se současným streetwearem. Streetwearem od hlavy až k patě, workwearem, New Yorkem, Kalifornií, prostě tím, co vídáme nosit lidi v zahraničí.

Trička a mikiny Queens budou v úterý 14. května ve 20.00 na webu www.queens.cz a seženete je i v našich prodejnách v Praze, Brně a Ostravě. Oblečení jsme fotili na Queens buyerce Baci a na Danovi, který se stará o zákazníky v pražském Queens Flagship Store. Mikiny stojí 1099 Kč, trička 599 Kč a 649 Kč a oboje máme ve dvou designech a několika barevných provedeních. Všechno oblečení je unisex, Dan má na sobě velikost XL, Baci velikost S

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*