Určitě si pamatuješ, jak pod Pilsenskills vycházely skladby třeba od Kenase či Nejta. Přiznám se, že jsem si myslel, že jejich tvorba šla k ledu, ale opak je pravdou. Ti momentálně sypou tvorbu pod nově vzniklým projektem CannaLand Music.

Z této dílny si dnes vychutnej videoklip Slova se píšou samy, kde se za majkem ukázala trojice Puškyn Nikodem, Kolabros a Kenas. Produkci obstaral Freedope.

Puškyn Nikodem vznik tohohle videoklipu okomentoval takto:

„Jednou jsem v aute poslouchal český rozhlas 2 a hrála tam skvělá skladba, jednu pasáž jsem nahrál na telefon a poslal beatmakerovi (Freedope). Obratem mi poslal beat, do kterého se slova psali samy. Během několika dní jsem napsal text a nahrál ve studiu Cannaland Music a poslal nástřel ostatním boys.

Kluci nahráli během chvíle svoje party a byl trek ready. Shodli jsme se na tom, že je to raketa a spojili se s Mobym, aby stvořil tak skvělý vizuál. Postaral se o režii a scénář a společně jsme vymysleli lokace, aby to celý do sebe zapadalo. Výsledek je pro nás velký level a jelikož jsme si takhle nastavili laťku, brzo můžou lidí čekat další treky z naší dílny s top klipem od Mobyho.“

Co se týká Puškyna tak se můžeš v brzké době těšit na jeho nově vzniklé EP pojmenované Klid. Vyjde v limitované edici 200 ks a samozřejmě k tomu vyjde i nějaký ten merch.

„Ale tím to nekončí, nabitá Plzeň hodlá českou scénu zásobovat hudbou líp, než vláda lidi rouškami😀“

Dodal Puškyn Nikodem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*