Blakkwood již není jen hudební vydavatelství, ale je to také značka oblečení, kterou mají na svědomí společně Lucas Blakk, Jakub Stelzer a Fosco Alma, jednoduše proto, že je to baví.

První experimenty s ryze vastními střihy probíhali již začátkem roku 2015, kdy se objevil první kus oblečení z Blakkwood podkolekce nazvané Blaxury. Následovalo několik dalších experimentů, které nakonec vyústili v letošním roce v první oficiální ucelenou kolekci nazvanou jednoduše BLKK Fashion. Chceme mít prémiový produkt, který můžeme hrdě nabídnout i náročnějším zákazníkům, kteří si potrpí na originalitu a rádi se cítí unikátně.

Kromě toho, že jsme dlouhé měsíce navrhovali a vymýšleli střihy a celkový design, jsme také pečlivě vybírali látky a celou kolekci nechali ušít v České Republice.

Kolekce vznikla ve velmi omezeném počtu kusů, což je jedním z dalších důvodů, čím je velmi exkluzvní. Své si v kolekci najdou jak muži, tak ženy.

Tuto první kolekci propojuje symbol #000000, což je v hexadecimální podobě vyjádření černé barvy. Již nyní usilovně pracujeme na dalších speciálních kolekcích, na které se můžete těšit!

Lookbook, který nafotil umělec Gnosis, si můžete prohlédnout na Blakk Shopu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*