Co se týká naší CZ/SK hudební scény, tak je hodně málo rapperů, u kterých by se tak netrpělivě čekalo, než vydá desku. A takový je rozhodně Danosť ze stáje Gramo Rokkaz.

Když v létě roku 2008 vyšel jeho debutový nosič, měl za sebou už nespočet zkušeností, zástup skalních fanoušků, dobré vyhlídky do budoucna a po svém boku G-boda, člověka blízkého jak hudebně, tak lidsky. CD Oddanosť se ihned stalo nedostupným materiálem a tak, jak si fans museli počkat na jeho vydání, tak není divu, že si jeho fans postupně začali vyžadovat nový materiál. Ale toho se nedočkali…

https://youtu.be/PDWCM8ZXYKc

Jeho kolegové z Gramo Rokkaz vydávali sólo desky, Danosť to neustále odkládal. Až v roce 2014 se rozhodl spravit společnou desku s G-bodem. A kdo Dana sleduje, tak ví, že jde o perfekcionistu. Hudebně musí být na 100% spokojený, jinak to nevyleze ze studia. Danosťa vlastnosti v podobě techniky, hudební i názorové čistoty, společně s inteligentními texty a přímým projevem způsobili, že je dnes tento ružinovský MC označován za legendu slovenského rapu. A legenda se vrací zpět! Album s názvem Fúzia je momentálně hotový na 90%, chalani začali mastrovat, je hotov klip a na sociálních sítích naznačili i několik hostů.

Proč G-bod? „Pretože je TOP producent, s ktorým som si absolútne sadol po profesionálnej, rovnako ako aj ľudskej stránke. Navyše som po rokoch klasickych beatoch a boombapoch dostal chuť pokračovať v modernejšom zvuku, aký sme tvorili aj na CD Oddanosť“ říká Danosť. “Vytvorili sme brutálny album”, dodává G-bod.

V nejbližších dnech se postupně budou odkrývat informace, ať už jde o datum vydání, předobjednávky, kolekce merchu, ukázky skladeb, náhledy klipu a coveru, ale i finální tracklist a kompletní seznam hostů. A jedna menší zajímavost na konec je, že na mikrofonu se neukáže žádný jiný rapper ze stáje Gramo Rokkaz!

https://www.facebook.com/oddanost
https://www.facebook.com/gbodmusic/

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*