Před měsícem vlítnul na naší hudební scénu nový svěží vítr, nový spojení ze Slovenska, přesněji z města Pezinok a to City Code.

A teď ke konci května v Gramo Rokkaz vypouští nový vizuál právě od dvojice Pašo a Lkama. Moderní beat a dravý rap opět v kombinaci s Bodákovou kamerou.

Mních nemění face a nezaujímají ho materiální věci. Neřeší řečičky a nepovyšuje zlato nad sůl. Jeho život i mysl jsou čisté. City Code jsou mniši. “Čo je fame?” – ptá se Pašo v novince “Mnísi”. Lkama by nové video nerad nazýval klipem, mluví o něm spíš jako o vizuálu.

“Stretli sme sa u nás v Pezinku s pár chalanmi a netrvalo dlho, mali sme nakrútený materiál pre nový track. Pecka “Mnísi” tak nejde von len ako holé audio.” Predchádzajúci a plnohodnotný klip “Posledných 100g”, s ktorým sa projekt ako taký aj predstavil, zaznamenal vynikajúce ohlasy.

Pezinská dvojice City Code oslovila fanoušky už svým prvním klipem “Posledných 100g” koncem dubna. Množství pozitivních ohlasů, které dorazili, překvapili. Kladný feedback se o to víc odrazil i na iTunes. Dnešní novinka debutuje na krásné 5. příčce slovenského iTunes TOP 200, co se rapu týká.

City Code proto makají dál. V plánu mají několik klipů, ale i EP. Na něm už Pašo a Lkama začali makat a vyjít by mělo po letních prázdninách. Ještě před tím se ale do prodeje dostane kolekce merchu, krátkých triček s logem City Code. Autorem je Manova aka Moe, člen dnes už neaktivní skupiny AMO.

https://www.facebook.com/citycode902

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*