Dnes Vám představuji nový projekt producentské dvojice Roman Špičky a Jana Vozáryho z Českých Budějovic, který nese název ULTIMATE RH+.

Tento projekt vznikl v listopadu 2016. Oba dva členové ULTIMATE RH+ již ale společně fungují přes 12 let v jiných projektech ( Banana Zeros, Banned Space, Básníci Ticha). Chlapci vždy kladli spíš důraz na živé hraní, ale láká je i čistě producentská práce a následná spolupráce s rapery, nebo zpěváky, zpěvačkami. V únoru 2017 vyjde jejich první album 7 SINS v digitální podobě, které bude pouze instrumentální, plus to vypadá na nějaké bonusy ve formě remixů.

Pokud bychom si měli představit samotné interprety, tak Roman Špička se zabývá elektronickou muzikou cca 12 let. V současné době působí v projektech Banned Space, Básníci Ticha a ULTIMATE RH +.

Jan Vozáry se zabývá elektronickou muzikou už přes 25 let. V současné době působí v projektech Oceán, Banned Space, Básníci ticha a ULTIMATE RH +.

Jako ULTIMATE RH + už mají venku dvě skladby Lust a Greed. Teď jim vyšla třetí skladba Wrath, ke který se váže menší soutěž. Jde o to dát do tohohle beatu ty nejlepší bars, který ze sebe umíš dostat. Ten nejlepší z Vás bude mít možnost si u chlapců celou skladbu za jejich kompletní produkce znovu a kvalitně nahrát.

A když bůh dá, tak by šel i natočit klip v jejich režii a poté by se to prezentovalo na YouTube kanále Warner Music Czech Republic!

Takže si to shrňme – Instrumentálku si stáhni ZDE a na email spickaRoman@seznam.cz pak pošli svůj výsledek!

https://www.facebook.com/UltimateRHpositive/

 

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*