Producent Majstro má za sebou několik velkých hitu a spoluprací, ale jako producent patří spíš k těm nenápadným. Pod jeho rukama vznikly takový hity jako “Intrigánske dievčatká” (přes 2,2 miliónu vidění na YT) anebo “Semafor” od Decka, tak i kompletní remixový projekt Deckovo alba Kronikar, ale na sólové věci si moc nepotrpěl.

Tento mladý beatmaker z Gramo Rokkaz se to však rozhodl změnit a dostat se do podvědomí fanoušků a to tím, že si vymyslel svůj seriál – formát s názvem Kill Beat, který bude spočívat v postupném zveřejňování jeho tvorby. Majstro tak představí několik vlastních novinek, ať už v podobě instrumentálek, hraných i samplovaných věcí, remixu, remaku anebo i jiných zajímavostí a specialit. „Myšlienka je jasná, robiť hudbu pre ludí a ponúkať im ju zadarmo pod spoločnou hlavičkou, kde sa bude dať lahko nadviazať i dohladať.“

Seriál Kill Beat startuje první věcí, která je originálně laděná skladba s názvem Siamese. Tříminutový track si pohrává s bicími, basou a samplem “Pán Člajn” od Tona S. „Zaujímavosťou tohto beatu je tiež sampel, ktorý pochádza z kresleného filmu z dielne Walt Disney“ vysvětluje Majstro.

https://www.facebook.com/MajstroGramoRokkaz 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*