Tak dneska mám pro Vás celkový shrnutí alba Za Trest od novopečeného Bratislavského komba ve složení mladého talentu Cereala a producenta z GR Teamu Derycka. Tohle album vyšlo pod vydavatelstvím OrtoDogz Music.

Na albu se pracovalo celý rok a vy jste za tu dobu mohli vidět 3 videoklipy – Mesto, Kombo, a Ticho. Chlapci postavili obsah alba převážně na boombapových beatech, kde se snažili v hudbě zachovat hlavně skreče a k tomu dopomohli hosté jako Dj Ykve, Mikroman, Dj Metys, hostovačka z Brooklynu v podobě Dj Leecy T a v jedné doubletime věci se předvedl 3ck. Na mikrofonu se mimo samotného Cereala objevil jen zpěvák Phil Shadow a partner zmiňované DJky M-Tri.

CD album obsahuje 15 plnohodnotných věcí, kde se o zvuk postaral už tradičně Menfo z Dobrosláv studia. Pokud album zde objednáte v předprodeji do 19. 12. 2014, tak k tomu ještě dostanete jako bonus jeho instrumentální verzi. Jinak celé album si můžete poslechnout i zde

Mimo to, kontroluj ještě rozhovor s Cerealem a Deryckem, kde se dozvíš, jak chlapci začínali, kde se střetli a jak vznikla jejich spolupráce + dalších x zajímavých věcí.

Cereal, Deryck

Zde je zmiňovaný rozhovor

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*