Náš web informuje o mladých talentech jak to jen jde. Skoro vždy se jedná o rapery. Dnes se ale zaměříme na mladého producenta, který si říká B-freE.

Jeho jméno pravděpodobně neznáte, ale myslím si, že se s ním ještě setkáte. Tenhle mladý 21 letý borec je momentálně členem Unbeatable labelu a pochází z Prahy. Jeho zaměření je soustředěno do old school a new school hip hopu, samozřejmě produkuje i žánry jako RnB a další. Jeho hudební cesta započala již v raném věku, kdy byl jako mladý přijat na hudební školu Ilja Hurnika. Nutno dodat, že byl přijat jako jediný z obrovského počtu uchazečů. Nicméně školu piana zanechal a vydal se vlastní cestou. Na té nachází lásku k bubnům a časem se stává bubeníkem ve skupině Genius, která hraje funky rock. V té době nachází i další nový obzor, kterým je hip hop. Píše se tedy rok 2012 a B-freE se stává producentem ve vodách kultury, kterou tak milujeme. Jeho hlavním cílem je hledat originalitu v hudební branži a jak sám říká, stojí si za samoučením.

Jeho zkušenosti nyní vyzrály do takové podoby, že se chystá udělat CD. Název jsme z něj sice těžce, ale přece jen vydolovali, Seven. Na něm najdete hned 20 věcí. Ty se budou vyznačovat zejména jiným zvukem, než který dělá většina mladých interpretů. Uslyšíš Oldschool s new schoolovým zvukem. Do uší ti bude proudit melodie Hip Hopu, Trapu, RnB, DnB a dalšího. Rozmanitost stylů je udělána proto, aby si každý na CD našel to svoje.  CD Seven by mělo vyjít ještě letos, tak sleduj co se bude dít a těš se.

https://youtu.be/YH6YvN-tFgc

https://youtu.be/OuI6GPyBnko

About The Author

General Editor, Manager

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*