Jakub Gazdík se umí velmi dobře ohánět nejen v ringu, kde se věnuje Muay Thai Fighter a MMA Fighter, ale umí zabojovat i za mikrofonem! Ty ho ale nejspíš právě budeš znát hlavně jako rappera, který si říká Pretorian.

Teď je poslední dobou po celý Český republice velký téma a to Afričtí imigranti, kteří zaplavují Evropu při cestě za lepším životem. Mě samotnému se to nelíbí a nesouhlasím s emigranty v naší vlasti.

I proto jsem rád, že zmiňovaný Ostravský street rapper to udělal po svém a nahrál track Národe Vstaň! Dál to netřeba komentovat, a pokud i Ty souhlasíš s trackem, tak posdílej.

3 Responses

 1. Bambus

  Všechno špatně, dokonce v jedný větě mít tolik chyb… A očividně se tu o této tématice (imigrace) ví kulový.

  Jen pro představu:

  originální věta v článku

  Teď je poslední dobou po celý Český republice velký téma a to Afričtí imigranti, kteří zaplavují Evropu při cestě za lepším životem. Mě samotnému se to nelíbí a nesouhlasím s emigranty v naší vlasti.

  jak by správně měla býtˇ(nespisovnost neřeším):

  Teď je poslední dobou po celý Český republice velký téma, a to afričtí imigranti, kteří zaplavují Evropu při cestě za lepším životem. Mně samotnému se to nelíbí a nesouhlasím s imigranty v naší vlasti.

  A btw. řešíte imigranty, ale oni utíkají ze zemí, kde to rozesrala USA, takže to oni jsou zodpovědní, ne těch pár imigrantů. Mediální hysterie a českýmu národu hned jebe.

  Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*