Celkem dlouhou dobu nebylo slyšet o jménu Pressin, jehož kořeny se stahují k městu Ostrava. Ten se teď připomenul novým klipem Nikdy není dost, kde má produkci na starost 8haters |Rough Style|. Střih a kamera by Ma-Rekl.

A aby toho nebylo málo, tak při této příležitosti jsem Pressinovi položil pár rychlých otázek.

Zdravim Pressine, dlouhou dobu nebylo o Tobě slyšet. Co to?

Čéést, po tom, co jsme vydali CS mxtp jsem asi potřeboval hodně klidu, vzhledem k tomu, ze se původní Criminal Squad rozpadlo. Nikdo nebral v potaz to, že jsem na tom makal jak ďas, pořád mě něco (spíš někdo) musel srážet svým přístupem, myslel jsem, že jsem skončil, říkal jsem to všude kolem, ale víš jak to je, pokud to k tobě opravdu patří, najde si tě to zpátky.

Chystáš nějaký nový singly, nebo třeba rovnou nějaký projekt?

Jak jsem říkal, našlo si mě to zpátky, mám napsanou polovinu desky, mám nahranou sloku od Clipa (FA), na kterou budeme dělat další klip, zároveň konzultuju s Renne Dangem o svých věcech, kdy mi předává spoustu důležitých informací, které potom uplatním.

Mixtape, svůj, sólo, to byl od začátku můj sen a taky trochu povinnost rappera, (krom Ega, ten nemusí). Hlavně už to ani nešlo jinak, chtěl jsem cítít, že je to všechno pod mým velením a všechno si dělám tak jak já chci, od začátku po konec.

Bude možnost Tě někde slyšet na živo?

20.5 hrajeme s Azurit Kingdom a Chacharem v Ostravě v klubu Marley, do té doby ještě vypustím nějaké singly, ať je co slyšet. Doufám, že mě zabookujou dále, my s klukama rádi výletujeme:-))

Nedávno jsi skoro doprodal svůj merch. Chystáš nějaký nový, popřípadě jaký?

Přesně, mám z toho velkou radost, kdo by to čekal, první trika jsme vyprodali a to jsme neměli ani venku CS MXTP, poté co se vydal, se prodaly další. Nedávno jsem udělal edici trik MEMENTO MORI, taky jsou pryč. Teď asi nějaký mikiny, ne? Ono se ještě ochladí)))

Ty jsi vydal nový klip Nikdy není dost, který se hodně povedl. Jak jsi na něm dlouho makal? A kde jsi nabral inspiraci na sepsání textu?

Je to tak, Nikdy není dost vznikalo v důsledku dlouhou dobu, protože jsme s 8HATERS chtěli maximální kvalitu, ale výsledek stojí za to podle mého. Inspiraci? Vždycky, když si čtu nějaké rozhovory a padne tato otázka, tak mě zajímá jak rapper odpoví, já odpovím jako 90% z nich, ze života.

Nemohu se nezeptat, co ty a Aroukhey? Ten ke konci minulého roku nahodil na svůj FB „Nejsem Criminal Squad…koupí jakéhokoliv produktu této značky mě nepodporuješ. Jsem Aroukhey né Criminal Squad…očekávej novou značku!!!“ V jakém stádiu jsou teď vaše vztahy?

Já a Arou? Dnes je to tak jak to je, jsem za to rád, ten už v Criminal Squad není, sám odešel a je to tak lepší. Pro mně i pro něj. Byla to svobodná volba, spolupráce nám nešla. Mi Arou nevadí, jako rappera ho budu respektovat, mně se líbí to, co on dělá. Když se potkáme, tak se pozdravíme. Přeji mu jen to dobré.

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*