Celkem dost jsem si oblíbil město Ostrava, protože si myslím, že je tam hodně talentovaných lidí. Tím ale neříkám, že jinde nejsou.

Dnes se zastavíme u jména Pressin, o kterém už víme, že chystá společný mixtape Criminal Squad s dalších rapperem z Ostravy, který vystupuje pod nickem Aroukhey. Mixtape se pomalu rýsuje a aby se zkrátil ten čas, než to půjde na světlo, se Pressin rozhodl vydal free věc Prachy pro sny.

Stahuj

A aby toho i tak nebylo málo, položil jsem Pressinovi pár rychlých otázek ohledně Criminal Squad.

Tak pojďme do toho.

Zdravim Tě Pressine. S Aroukhey chystáte mixtape Criminal Squad. Bude tenhle tape jen o Vás dvou, anebo bude i nějaký host?

Zdravím. Přesně tak. Nechceme tam zbytečně moc hostů, nehrajeme na views, je potřeba si zachovat ksicht, určitě tam ale bude Chachar, bude tam zpěvačka Bee, která teď vydala svůj demotape (Mohls slyšet na tracku S.Barracudy – To co vzal nám čas), mluvili jsme o featuringu i právě se Sergeiem, tak snad vše vyjde, jak má. Z producentů je tam prozatím Jurdbeats (Jížní Amerika), Block Volume (Německo) a Willy Vynic!

Jak jste přišli na to udělat společný mixtape?

Spolupracovali jsme spolu i před tím a to co jsme spolu dělali nás bavilo, jsme sehraní, navzájem si kryjeme záda a já vím, že ArouKhey je the most realest person in the world!

Bude tape volně ke stažení anebo to chystáte dát do lisu?

Určitě do lisu, chceme mít fyzickou věc, internet je sice krásný, ale držet svoje vlastní CD v ruce musí být pocit k nezaplacení. Postupně se to pravděpodobně bude uploadovat.

A teď určitě nejdůležitější otázka. kdy to půjde ven?

Nahranou máme zhruba polovinu, ale momentálně se na tom pracuje více, než kdy před tím. Těžko říct, já doufám, že do konce roku to zvládneme!

Zatím se těšte na singl s videem, který s ArouKheyem chceme vydat!

A poslední tečkou je odpověď na dnešní skladbu Prachy pro sny – „Je to free věc, ochutnávka před mixtapem, nic velkého, díky všem, kteří sdílí, zdravím rapcity.cz, moje fans a všechny moje kluky!“

https://www.facebook.com/Pressinboss

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*