Dnes dávám prostor rapperu, o kterém si nejspíš doposud neslyšel. Jeho jméno je Raven, je mu 23 let a pochází z Rychnova nad Kněžnou.

Ti, co u nás sledují naší nepravidelnou rubriku „Co uvízlo v poště“ tak nejspíš ví, že tam na tohle jméno narazil.

Takto se nám Raven představil:

„Svůj první text jsem napsal ve 14-ti letech. Muzice se věnuji 7 let. Od 14 do 17 jsem pár songu vydal, ale byli to takový songy, nesongy. Pak jsem měl pauzu zhruba do 20-ti. Ale když jsem si před skoro těmi 4 – mi lety k tomu vracel, tak jsem říkal že určitě nechci dělat jen čistě rap, ale rád bych se začal věnovat více i zpívaným věcem.

V přelomu listopad/prosinec vychází můj mixtape NightRider o 14 skladbách. Na příští rok plánuji EP. Muzika mě baví i naplňuje. Dokážu ocenit i jiné hudební styly, rozhodně u mě doma nebo v autě nehraje jen rap. Spolupracím se nebráním, ba naopak na příští rok chystám víc spoluprací.“

Dneska si vychutnej Ravena nejnovější skladbu Last One, kde se po jeho boku ukázal HopKins. Je to zároveň poslední singl před vydáním jeho tape-u.

A jaký má plány do budoucna?

„Jsem mladá krev a myslím si, že mám co nabídnout. Práci, kterou teď dělám, mě moc nebaví. Rád bych to směroval s muzikou do budoucna na full time. Taky jeden z důvodu proč se v létě stěhuji do Prahy.“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*