Nevím, jak to vidíte Vy, ale letošní rok patří mezi nejplodnější labely, co se týká vydaných alb stoprocentně Gramo Rokkaz.

Pátý nosič a zároveň třetí sólový album. Po deskách Utečenec a Kronikár vydává Bratislavský rapper Decko svoje nové album a to už ve středu 23. září. 13 trackový nosič ponese název Diabol nosí bradu a vychází pod jeho domovským vydavatelstvím Gramo Rokkaz, kde představí i několik zajímavých spoluprací.

Dva týdny před vydáním se spustil předprodej alba na shope Gramo Rokkaz, kde je k dispozici za cenu 9,90€ v klasické CD verzi anebo za cenu 24,90€ ve speciálním fanouškovském balení tzv. fan box, který kromě podepsaného alba obsahuje i krátké triko z limitované série a 8 samolepek.

Album Diabol nosí bradu předcházeli dva videoklipy Semafor a Šťastný ako nikdy predtým. Deska je zároveň druhým ohlášeným release Gramo Rokkaz v roce 2015, kdy do naplnění plánu schází už jen sólo od Danosťa. To vychází ke konci roku, Fičúringy od Tona S. jsou venku a stále v prodeji.

decko_dnb_cd_eshop-550x550

Tracklist:
01. Diabol nosí bradu (+ DJ Miko / hudba: Majstro)
02. Stále som 5ržalka (+ Moloch Vlavo, Opak & Mona / hudba: Analytik)
03. Šuflikant (hudba: OrtoDogz)
04. Nikdy (+ Mykill Miers & Q-Unique / hudba: Mugis)
05. Hádanka (hudba: Analytik)
06. G.R.T.E.A.M. (+ GR Team & DJ Fatte / hudba: DJ Fatte)
07. Semafor (hudba: Majstro)
08. Šťastný ako nikdy predtým (hudba: OrtoDogz)
09. Maylayovo tajomstvo (skit)
10. Smokenhagen (+ Maylay Sparks, Chukk Rukkuz & DJ Equal / hudba:
Ruzbeatz)
11. Starý klasik (+ DJ Metys / hudba: Analytik)
12. ČO-NO-SI-JO-ŽO!? (hudba: Billy Hollywood)
13. 2 a pol chlapa RMX (+ Tono S. & DJ Metys / hudba: OrtoDogz)

Decko se v první řadě soustředil na kvalitní výběr instrumentálek a do finální podoby nechal vybrousit pár skutečných lahůdek. Jejími autory jsou taková jména jako Mugis (Neni Problem), Analytik, s kterým Decko spolupracuje od začátku svojí kariéry, či DJ Fatte z českého labelu Ty Nikdy. V sestavě nechybí ani Majstro, člen Gramo Rokkaz, zodpovědný za skladbu “Semafor” a další.

Diabol, který nosí bradu, je stále hrdým Petržalčákem, starým klasikem a v úloze otce šťastný ako nikdy pred tým. Do 13 – ti skladeb poskládal Decko kus svého o tři a půl roku vyspělejšího já a pozval si k tomu i pár hostů. Maylay Sparks je povinná výbava, Tono S. a zbytek GR Teamu zrovna tak, no kdo by na albu čekal například Molocha Vlavo? A takých rapperů je tam ještě několik. Ostatně, každý fanoušek si tam svého určitě najde.

Decko „Diabol nosí bradu“ (klasická verze / CD): http://shop.gramorokkaz.com/index.php?route=product/product&path=59&product_id=210
Facebook:
https://www.facebook.com/Deckogr?fref=ts
Koncerty: booking@gramorokkaz.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*