Sobotní večer 17. března 2018 bude ve znamení benefičního koncertu, který v pražském Storm Clubu nabídne libereckého rodáka, rappera a producenta Paulieho Garanda se svým parťákem DJem Kenny Rough. Doplní je muzikant a písničkář Jakub Děkan společně s dvojicí Seven & Stewe. I tentokrát výtěžek z akce poputuje na podporu nemocničního oddělení dětské onkologie.

 Paulie Garand

Český rapper a producent, který se do povědomí fanoušků zapsal již v roce 2006, kdy vydal svůj sólový debut „Mozoly“, poté následuje cesta s projektem BPM, v rámci kterého vydal společně s Lipem desky „Slova“ a „Horizonty“. Poté však přichází rozpad projektu a Paulie pokračuje na své sólové cestě a navazuje spolupráci s labelem Ty Nikdy. Během své sólové dráhy vydal již pět úspěšných alb – Harant, V hlavní roli, Molo, Boomerang a Nirvana. Ve všech skladbách najdou fanoušci jeho osobitý styl zkombinovaný s podařenými texty a daným životním obdobím. V jeho textech se odrážejí nejen vážná i odlehčená témata ale i kritika. Dlouhodobě Paulie spolupracuje s DJem a svým parťákem Kenny Rough, se kterým vydal hned dvě alba. Kromě hudby je Paulie hodně aktivní skrze natáčení videoklipů a má i svoji vlastní značku Garand Brand.

Kenny Rough

DJ Kenny Rough se na hudební scéně objevuje od roku 2007, kdy na sebe upozornil instrumentálním albem Falešná existence. Později začíná spolupracovat s kapelou BPM a dalšími umělci z labelu Ty Nikdy. V posledních letech úzce spolupracuje s Pauliem Garandem, se kterým vydali dvě desky Molo a Boomerang. Kromě produkce a djingu je jeho vášní zvukový mastering.

Charitativní podtext

Jelikož se jedná o benefiční koncert, veškerý výtěžek bude věnován na výmalbu dětských nemocničních oddělení dětské onkologie. Ve Stormu tak v sobotu můžete zažít skvělý koncert a současně udělat i dobrý skutek.

 LINE UP 

Paulie Garand

Kenny Rough

Jakub Děkan

Seven & Stewe

 ◥ START 21:00 | KONEC 03:00 ◤

 VSTUPENKY:

Předprodej

   FACEBOOK:

 Událost

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*