Koncert americké hip-hopové partičky Delinquent Habits se blíží, a nyní jsou už odtajněna jména hostujících muzikantů. Prvním hostem bude kapela Skinny Fresh, mladá kapela, jejiž členové žijí ve Švýcarsku a mají kořeny v San Diegu. Skupina chystá přivést opravdový old school hip-hop z 90 let. Skinny Fresh a Delinquent Habits si nejsou cizí, mají již za sebou společnou spolupráci na písni Bad Love. Skladba má u posluchačů tohoto žánru velký úspěch. Jako další host se představí česká kapela Lister. Její zaměření je rockové s příměsí elektra. Jak se jim podaří rozproudit publikum, se můžete přijít přesvědčit do pražského Rock Café klubu již 30. března.

Delinquent Habits je skupina latino amerických týpků, co to vždy nakopnou tak, že se ještě dlouho na jejich vystoupení vzpomíná. Když se z podia začnou ozývat vypečené mexické trumpetky v kombinaci s ostrým groove hip-hopem a ujetým flow, nikdo nezůstane jen tak stát nebo dokonce sedět!

Složení hostující švýcarské kapely je rapper Skinny Fresh, jeho DJ Donnie F a beatrproducer Beatcauzo. Toto trio již upoutalo hodně pozornosti, hlavně v domovině, kde si získali své publikum.  Jejich mix beatů a poeticky zdatné texty překvapují nejen hip-hopové znalce doma, ale i v zahraničí. Některé z jejich písní jsou o sociálních problémech související
s dnešní dobou a často obsahují hluboké myšlenky. Umí ale také rozjet pořádnou párty svými melodickými songy plné pozitivních vibrací.  Přestože kapela byla založena teprve v roce 2014, Skinny Fresh již dosáhla vysoké laťky a má našlápnuto na mezinárodní hip-hopovou scénu.

Plzeňská kapela Lister se skládá ze tří zkušených muzikantů. Jejich tvorba by se dala charakterizovat jako tvrdší rock s elektrem, nicméně dělají vše pro to, aby jim každá škatulka byla malá. Kluci o sobě  mluví jako o potulných muzikantech, co se snaží dělat muziku zcela jinak a tím se odlišit. Skupina vystupuje v sestavě kytarista Jarda Prchal, basa Da2, bubny
a elektro Dmitri.

Kdo si chce pořádně zatančit ve víru latino trumpeto hip-hopu, tak si nesmí nechat ujít živé koncerty DELINQUENT HABITS!! TEQUILA PARTY NEVER STOPS!

 Více informací o připravovaném koncertu se dozvíte na webové stránce www.dhabits.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*