RapCity se stále snaží poukázat i na jména, o kterých asi málo kdo ví. Proto jsem moc rád, že Vám mohu představit pro mě velmi talentovaný kluky, kteří si říkají Motty a Bock a společně patří do skupiny N.G.R. neboli Nevšední Generace Rapu.

Když Vám řeknu, že jednomu je 15 a druhému 16 let asi neuvěříte. Ta jejich flow a celkově ta technika převyšuje o dost větší borce. Jejich začátky jsou velmi čerstvý a sahají 4 měsíce na zpět. To se kluci potkali a začali spolu táhnout za jeden provaz. Motty je brán jako rapper a Bock spíš jako producent, který je zatím na začátku, ale učí se v tom chodit. Ale i on dělá rap.

Sám jsem byl zvědavý, proč si zrovna vybrali název N.G.R. A odpověď?  Proč N.G.R.? Jako Nevšední Generace Rapu, bylo to vymyšlený cíleně, nechceme dělat věci jako všichni, snažíme se to dělat jinak. Neříkám, že moderně, ale jinak, aby z toho lidi cítili originalitu, ale zároveň se to snažíme držet v rozmezích rapu! „

Líbí se mi, že kluci nenechali nic v náhodě a co se tíže masteru vsadili na jednoho z nejlepších a to přímo na studio Rooftop Ondřeje Žatkuliaka. Pro mě velká budoucnost. Sami poslechněte jejich skladby a očekávejte příští rok jejich první mixtape prošpikovaný různými tématy.

https://www.facebook.com/nevsednigeneracerapu

 

http://youtu.be/7X4epc5Jm8A

http://youtu.be/5gbhv-ZtFPQ

http://youtu.be/wWAcqurYTYs

http://youtu.be/a3IXT5pyl7c

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*