U Ostravského rappera Avio se mi líbí, že se drží svojí cesty a z ní neustupuje. A k tomu všemu zraje jak víno a jeho tvorba jde stále nahoru.

Není to tak dávno, co jsem nahazoval skladbu Časy se mění, kterou měl Avio ukrytou hluboko v šuplíku (nahráno 2014), ale i tak si ten track našel cestu ven. A není tajemstvím, že tento rok by měl vydat Avio – Prototyp 1 Mixtape a to zároveň bude poslední mixtape před vydáním jeho prvního originál alba.

Za poslední týden vyházel Avio celkem tři singly. Tou první věcí je skladba Pustit musí, kterou nahrál pro svého kamaráda, proti legislativě, proti nesmyslným zákonům.

„Texty od srdce se nevymýšlí, to jen přepíšeš tu bolest do srozumitelné podoby pro ostatní lidi, protože ten pocit jedním slovem popsat nejde… takhle vznikají moje řádky… Takhle se píše můj rap. Dneska pokud budu mít možnost nahraju LOW QUALITY track který bude tak real jak jsem nikdy ještě nenahrál, až moc soukromý, až moc skutečný na to aby si ho poslechlo moc lidi, ale pár z Vás určitě stejný příběh zažilo a ty to zasáhne, ostatní si budou muset počkat na další pecky“

Ty další dva tracky mají stejný název Prototyp 1. Jeden má přídavek Part 1 a ten druhý Part 2. Poslechni všechny tři věci a těš se na další singly v podání Ostravského rappera Avia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*