Denzel Curry je obrazem současného rapu. Tvrdé a rychlé flows, energická show, hype. Tahle vycházející hvězda jižanské scény původem ze čtvrti „Blackland“ Carol City v Miami dorazí do ČR poprvé.

Surový jako 2Pac a unikátní jako Outkast. Tak sám sebe popisuje na základě své inspirace. Obsah jeho textů tvoří skutečné příběhy a promítá se do nich jeho náročný život v chudinské čtvrti Miami. Denzel si nebere servítky vůči nikomu a ničemu. Nedávný beef se SpaceGhostPurrpem (z Black Raider Klanu, s kterým začínal) a několik úderných tracků jsou toho důkazem. Nebojí se ve svých textech být osobní a často v nich najdete zpověď. At’ už se jedná o nedávnou vraždu jeho bratra nebo popis nikdy nekončících případů policejního násilí.

Denzel je ve svých 21 letech se svým unikátním stylem na začátku slibné kariéry – kreativní videa s miliony views na YouTube, nespočet společných tracků s Raider Klan (SpaceghostPurrp, YungSimmie), s MetroZu (Lofty305, MikeDece), pochvala na MTV od Waka Flocka Flame, 3x mixtape, 1x EP, 1x CD a druhé s názvem IMPERIAL vychází brzy, ale vy něco z něj uslyšíte exkluzivně už v Roxy!

Na akci také vystoupí exkluzivně s 1. společnou show Logic & Gumbgu z M+ a poprvé zahrají tracky z jejich nového alba „Gudlak„. A pozor! Logic má na kontě spolupráci s Denzelovým fellou z Miami, kterým je Lofty305. S ním nahrál v Praze EP “Starship: Oblivion”.

Otevírat večer bude se svým setem DJ Freezer z Hypno808.

Line-up:
20.00 – Otevření klubu
21.00 – Dj Freezer (Hypno 808)
22.00 – Logic & Gumbgu (M+)
23.00 – Denzel Curry (C9 Is The Future)

Vstup: 350,-

FB událost

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*