Pokud patříš k těm, který nemá kde nahrávat, nebo potřebuješ kvalitní mix a master, tak mám pro Tebe menší tip. Ve středočeském městě Kladno se nachází studio, které se jmenuje Redneck Studio. Toto studio funguje od roku 2014 a má ho na starost František Chaser Čech.

Ptal jsem se ho, jak by on sám charakterizoval studio a zda by k němu něco neřekl:

„Studio funguje od roku 2014, za tu dobu vzniklo hodně projektů, proběhlo hodně menších vylepšení a hlavně co se týče mixu a masteru jsem na sobě zapracoval já. Takže pokud ne nahrávání, dělám i sólo mix a master když bude někdo chtít.

Já sám dělám rap skoro 6 let a v poslední době se pohybuju i mezi lidmi co zpívají. To mě zase žene dopředu a dává inspiraci k tomu, abych nedělal jen obyčejný suchý rap. Jsem schopný nahrát i nějaký struny a dechy kdyby bylo potřeba, neorientuju se jenom na rap, ale je nutný o tom vědět dopředu, abych si připravil techniku. Jsem časově flexibilní, dělám to při škole, takže spíš večery a víkendy.

Čas a cenu si domlouvám individuálně s každým zájemcem, podle náročnosti projektu. Ceny jsou spíš studentský, takže žádný pálky. Mix mám hotový většinou za pár dní, někdy i ten den to stíhám, pak s tím ještě pracuju podle potřeby zákazníka. Můžu samozřejmě konzultovat při nahrávání, předmíchat ten track podle toho jak zákazník bude chtít.“

Kontakty jsou zde: https://www.facebook.com/ChaserRap/ nebo https://www.facebook.com/CeckysMan.

Ukázky nahrávek

 

 

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*