Dnes jsem si pozval na rozhovor mladého, nadějného rappera, který si říká Plastic. Ten tento rok vydal mixtape Antidepresivum, z něhož jsi u nás mohl slyšet několik skladeb. Samozřejmě Plastic na sebe prozradil i něco ze soukromí, tak pojďme na to.

Zdravim, kde jsem Tě právě zachytil?

Zdravim, jsem právě v pokoji se zapálenou cigaretou.

Je možný, že se u nás v Čechách, nebo i na Slovensku najde někdo, kdo nezná rappera Plastic. Jak bys ses představil?

Tak v první řadě jsem dement, co studuje střední školu, zaměřenou na práva a ochranu osob, tímto rokem nastupuji do třetího ročníku.

Ty máš venku mixtape Antidepresivum. Co bys k němu dodal?

Je to takovej depresivní koncept, toho, co se za poslední rok v mém životě stalo, zvláštní je, že se v tom tolik lidí vidí, a cítí to stejně jako já, i když tomu občas nevěřím.

Kde je možnost desku objednat, nebo si stáhnout?

Desku je možné objednat na mém instagramu, nebo po nějaké době stáhnout, uvidím, jak moc to lidi bude zajímat.

Kterou skladbu bys vypíchnul jako top?

Všechny mají svým způsobem, svůj příběh a důvod, proč tam jsou, ale podle mého je nejlepší Poslední Neurol, jelikož jsem tam nechal sám sebe.

Chystáš k němu nějakou tour, anebo i merch?

Merch určitě ne, a jelikož jsem líný prase, tak se mi ani nějaká tour jezdit moc nechce, ale nějaké koncerty určitě budou.

Je na to ještě asi brzy, ale máš už nějaký plány do budoucna?

Plány do budoucna? Ted mam v plánu přežít další rok s tím abych někomu neublížil, ale co se týče hudby jich moc nemam, v Pc mam přes 50 tracků, co čekaj na to až je vypustím ven, ale nikde nevidim dostatečný hype k tomu abych něco dal ven pro lidi.

Trochu se odchýlíme od desky. Chtě nechtě, všichni Tě přirovnávají ke Schyzovi? Sere Tě to anebo Ti to lichotí?

Tak já na něm vyrůstal, líbil se mi jeho kontroverzní styl, ale jsem už ve fázi, kdy už se to moc neříká, trochu mě to sere, ale myslim si, že některý lidi to sere víc.

Tak či onak, Schyzo je tu stejně jeden z těch, co je nejlepší ať už, po lyrické stránce, nebo po tom jaké skládá instrumentály.

Co ty posloucháš za hudbu? A na jaký hudbě jsi vyrostl?

Poslouchám vesměs vše, vyrůstal jsem na Landovi, který mi zůstal až do teď, Skoreho jsem poslouchal, Killaze atak.

 

Ty patříš mezi ty lidi, co si kupují desky? Je nějaká, která Tě natolik zaujala a kterou bys doporučil?

Podporuju všechno, takže kupuji desky, jelikož dneska se hudba bere jako samozřejmost, a tím, že podpoříš umělce, mu dodáváš chuť, to dál dělat.

Ale každopádně, doporučil bych asi Stavy.

Co ty říkáš celkově na Česko – Slovenskou rapovou scénu?

„Kámo koupil bych si Ferarri“ heheh.

Česko – Slovenská scéna je plná žen, ukřivděnců a lidí co se musí neustále shazovat, aby sami sobě, dokázali že jsou lepší. Přitom všichni začali ze stejnýho hovna.

Mimo to, ty spadáš pod Melancholic Music. Můžeš nám k tomu něco říct? Co je to za projekt? Kdo to rozjel, co můžeme od tohoto projektu očekávat?

Tak Melancholic Music, je label zabírající se na různé typy hudby, proto „Melancholic“. Zakladatelem jsem Já, Tomyx, Josh, JxK (?I?R?). Lidé tam najdou mojí depresivní, agresivní hudbu, nebo taky hudbu ze života.

Co to je za projekt, je to projekt, který vznikl náhodou, když si mě přidal náš dvorní grafik (Tomyx), který nějak reagoval na můj komentář, na facebooku. Jednoho dne jsem mu poslal jeden z mých prvních tracků dejme tomu, že to byl duben 2017 a jeho to zaujalo, řekl bych.

Pamatuju si, že na dva týdny na to, mi napsal klučina co si říkal Yougeen (Josh), jestli bychom nemohli udělat track. Tak byl track, a mě napadla myšlenka o tom si založit label, tenkrát jsem to pojmenoval podle sebe, protože jsem tomu nedával naději.

O měsíc později se k nám připojil další člověk, který si říká JxK . No a ten JxK, společně s Tomyxem byli a jsou mým motorem, který se snaží dělat vše aby se ten label posouval a vědělo o něm více lidí.

Nadále se přidalo Duo Post Mortem, které doplnilo naše mezery svým píseckým rapem, a svými zkušenostmi, po nějaké době nám dávkou depresí a Melancholie přispěl Alone který pochází z Liberce.

Nakonec Duo Post Mortem přivedlo kluka jménem Petr Hanousek, který se nám stará o skvělé videoklipy!

Ted´ je zde nová posila, která je neskutečným talentem na vokální zpěv (Tess),

Všichni jsme rozházeni po celé republice, ale společně tvoříme tým a myslím si, že za všechny můžu říct, že Melancholic Music má každému co nabídnout.

A co od toho můžou posluchači očekávat, nic víc než hudbu s dávkou melancholie.

https://youtu.be/HTZlxha_TtU

Teď mám pro tebe pár otázek, které dávám každému – Co Tě poslední dobou překvapilo anebo naštvalo?

Překvapil mě tento rozhovor, a nasírám neustále sám sebe.

Kdybys mohl změnit jednu věc, která by to byla?

Jsem toho názoru, že věci mají zůstat, tak jak jsou, a každý rozhodnutí, který uděláš je správný, jelikož jsi to v tu chvíli tak chtěl.

Existuje nějaká jedna chyba, kterou stále opakuješ?

Utrácím moc za cigára.

Kdybys mohl kdekoliv žít, kde by to bylo?

V Plzni, je tu sranda.

Jedna taková spíš teoretická, co bys dělal, kdybys nedělal hudbu?

Žil bych život jako ostatní lidi, prostě existoval, chodil do školy, chodil do práce, a když už by byla chvíle se dostat na chvíli z toho kolotoče co je plnej hoven, tak na panáka.

Děkuji Ti za rozhovor. Teď máš prostor cokoliv říct, vyjádřit se k čemukoliv. Jinak ať se daří a měj se.

Já díky za možnost kterou jsi mi dal. Sledujte mě, sledujte label Melancholic Music, jelikož jsou tam lidi, co mají talent a co nabídnout, (JxK, Tomyx, Josh, Post Mortem, Alone) + náš Kameraman Petr Hanousek, co nám natáčel spoustu klipů na které se můžete těšit.

Dál bych chtěl říct, že nikdy nikdo v ničem není sám, a dokud tady bude depka tak tady budu já.

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*