Dvojice PJ a Poemistix není v Česko-slovenském rybníčku úplně neznámou, jak by se mohlo možná některým znát. Oba se na scéně pohybují již pěknou řádku let, i když se jejich cesty neubíraly vždy jen společným směrem. Jeden jako MC a druhý beatmaker kdy oba spolupracují se špičkou scény a mají kus práce za sebou.

Společně také začínali a před 10lety vydávali desku „První zastávka“ a to ještě jako uskupení Retrospekt. A když se blížilo toto výročí, tak slovo dalo slovo a z původně plánovaného tracku, jakožto vzpomínka na úplně první společný počin, vzešla větší spolupráce a začalo se pracovat na vydání rovnou celého alba.

Poemistix:

Nejdřív to nevypadalo úplně dosažitelně, ale co jsem začal posílat první beats, který PJovi seděli, spustil se proces. PJ začal do těch beats psát a já jsem v podstatě posílal beaty co jsem právě dodělal přímo jemu a tak nějak s jistotou jsem věděl, že mu budou sedět. „

Tracky byly nahrány, koncept poskládaný, ale co jak teď s finálním zvukem? Nakonec po dlouhém hloubání, zkoumání, vybírání a i samostudiu došlo na závěr, že mix a master udělá taktéž sám beatmaker Poemistix. Dále je důležité zmínit, že v průběhu zrodu desky se Pjovi přihodilo v rodině neštěstí a přišel o svého dědu. Tedy celý projekt desky byl věnován tomuto člověku jako tribute a tedy i proto nese název „TOMAN“. Album obsahuje celkem 13 tracků a jako jediný host byl přizván „rapující právník“ Sax jež přispěl slokou do jednoho tracku. K prvnímu singlu „Poslední jedinec 2“ vznikl vizuál a v plánu je ještě několik videoklipů, které budou postupně vycházet.

PJ:

Hudba pro mě vždy byla něco víc a Poslední Jedinec už budu navždy !“

Album lze objednat zde zprávou na sociálních sítích a samozřejmě vyjde také na všech digitálních platformách:

https://instagram.com/vojta_poe /

https://www.instagram.com/pjeysky

https://www.facebook.com/BacKintimesLabel

Od 11.06.2021 i na eshopu https://shop.rukahore.sk/

 

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*