Pirát vs. Golem tak přesně tenhle souboj se odehrál v Pátek večer ve Zlíně. Do tamního klubu se snesla pirátská nálada a cinkání láhví, v nichž nebylo nic jiného než rum.

Dřevěné nohy, vypíchnuté oči, háky, šavle a ženy byly vidět na každém rohu. Ovšem kapitán všech pirátů se měl teprve dostavit.

Při vstupu do klubu byla vidět spousta fanoušků a nejen to. Po klubu běhaly pirátské servírky, které vypadaly opravdu dobře. Nebyl to žádný „Hnus.“ Zabrali jsme si stůl a čekali, než vše vypukne.

Jako první se kormidla chytil DJ LowMoney. Jeho výběr hudby byl výborný. Gramce, za kterýma stál byly jako maják který měl navést obrovský koráb, jež je nejobávanější ve vlnách naší rapové scény. A to se povedlo.

Loď s pirátskou vlajkou zakotvila a na souš vstoupil Separ.

Ten lidi upoutal věcí, která nese název „Týmto.“ A potom se už rozpoutala pravá pirátská vřava. Následovaly tracky jako je Pirát, Bublina, Tepláky a jiné. Pod pódiem se udělal opravdový kotel, a když to Separ viděl tak samozřejmě pod něj ještě přiložil. Lidi skandovali a jméno slovenského rapera s buldozerem v hubě se neslo celým klubem.

Separovo vystoupení bylo energetické a opravdu super. Jen mě trošku naštvalo, že k tracku Bublina se nepřidala Tina, která dorazila se Separem. Ovšem to nemění nic na faktu, že to stálo za to.

Pirát odplul do dalšího klubu, parket se trošku vylidnil a zůstali jen ti, kteří se těšili na další vystupující. Těmi byli Decko a Tono S. kterým kryl záda DJ Metys ze slovenského labelu Gramo Rokkaz.

 

Dvojice Decko a Tono se chopila mikrofonů a udělala show, jak se patří. Vydali ze sebe maximum i přesto že Tono měl zlomenou nohu. Přišel sice s jednou berlí, ale ta letěla po chvíli na zem.

V podání členů GR jsme mohli slyšet tracky z nové albumu „1“ ale i staré kousky jako je Ževraj, Poznáš ten pocit, Staraj sa o seba, Gramo Rokkaz ty k-oko-t! a spoustu dalších.

Po vystoupení bylo možné zakoupit GR merch nebo se nechat vyfotit. K tomu všemu hrála hudba kterou pouštěl DJ Shadow Steve.

Fotoreport najdeš zde.

About The Author

General Editor, Manager

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*