Velký koncerty se většinou uskutečňují ve velkých městech… Nikdy jsem nějak nedoufal, že i na malém městě se budou dít velký věci.

Datum 11.4 2014 mělo plno lidí zapsáno ve svých kalendářích, že do města Příbram připluje na své pirátské lodi Monsignor Separ, který nám předvede pořádnou pirátskou live show v Arena Clubu.

King of Rap Party vol 3 byla svolána na 20 hodinu, ale každému musí být jasný, že se vše spouští cca od 23 hodiny… Já osobně jsem dorazil něco kolem půl desátý a docela jsem se bál, že na parketu budu blbnout sám s přáteli. Ale naštěstí lidi dorazili. Ale předem upozorňuju, že jsem opravdu čekal narvanou arénu, což se bohužel nestalo. Ale kulisa byla i tak bravurní. Jak jsem říkal, kolem jedenáctý šel první pán na holení, který to měl nejtěžší.

Tím prvním byl Němi se svojí kapelou Messerschmitt, který měl naladit publikum a napumpovat do nich svoji energii. A myslím si, že obstál na jedničku, protože na to, že je to zatím jen „lokální“ rapper, mě osobně překvapil. Mohli jsme od něj slyšet například nejznámější fláky Jak si za svym stojíme a No a co. Tečku za jeho show měl jeho bubeník z Messerschmittu, který zajel parádní sólo.

Po něm nastoupil jeden z dalších předskokanů Lil-Seint, který se snažil navnadit publikum a vytáhnout se před největší hvězdou večera. Tenhle mladý rapper, který je členem Puerto Rico měl kdysi dobře rozjetou kariéru. Ten zajel pár svým válů a po něm nastoupila asi v poslední době největší rap stár v Příbrami a to RNZ aka Ronza. Na něho jsem se docela těšil, protože jsem slyšel od něj jen studiový skladby, tak jsem byl zvědavý, jaký to bude na živo. A nezklamal… Lítali péra z havrana… Ano Ronza i tu trefil havrana a nejen to.

Nedávno vydal album Texty a Bíty a mezi svoje věrný fans, který mu udělali velmi slušný kotel, rozházel svoje placky a vypadalo to, jako když hodíte mezi bezďáky krabicový víno… Pro mě opravdový profesionál, který rozumí hudbě, a doufám, že si toho všimla i dnes největší hvězda večera Separ, jehož jméno celý večer bylo vyvoláváno. Mimo to Ronza nebyl jediný kdo rozdával alba. Večerem provázel Osto. Známý moderátor, kterého můžete znát z Hip Hop Reality, a ten si doslova hrál s publikem, kde naděloval Album Pirát.

Od jisté doby už patřila scéna jediné osobě a to pirátovi Separovi. Ten si svolal všechny lidi, aby i z VIP sektorů slezli mezi „obyčejný“ lid a začala zdravá Pirátská show! Svoji energii začal pumpovat do každého z nás. Mimo skladeb z Piráta zboural scénu i se svým buldozerem. Podle mého opět TOP večer s TOP rapperem, který nejen mě dokázal, jak se má dělat poctivý rap a oddat se mu. Ani jeden z fanoušků nemůže litovat večera, který strávil tento večer s lidmi, který se nám starali o zábavu. Trochu jsem se bál, že Separ bude namyšlený. Kor, když vidíte co všechno za sebou má. Proto jsem rád, že jsem si s tímhle pro mě velkým rapperem mohl podat ruku.

Ještě jednou díky Vám za super zábavu.

Jinak pokud chcete vidět další fota od Dominika Pokorného, zavítej ZDE

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*