Pavel Baar je nejenom výborný raper, ale i producent a hlavně zpěvák. Pavel pochází z města Karviná a jeho hudební historie sahá až do roku 1998. Má za sebou nespočet spoluprací a teď momentálně dal dohromady novou desku Oheň. Na ni spolupracoval s dalším karvinským rapperem, který si říká Aremy. A společně spadají pod skupinu NadoraZ.

Co se týká Aremyho, ten začal rapovat v roce 2005, kdy se prvně účastnil malých battle contestů. Ze začátku vystupoval se zkráceným jménem R.M.Y. Má na svém kontě nespočet desek.

Tento rok po 7 letech vzájemné spolupráce na svých sólo projektech začali makat na společném projektu a rozhodli se udělat album. Vznikla skupina NadoraZ a začali makat na singlech, které zformovaly album Oheň. Album má 19 songů, na kterých hostují jména jako: Lukrecius Chang, Lukas, Sabina Fogašová, Lukáš Milko a Ruman. Na produkci se zase podíleli jména: Lukáš Milko, Pavel Milko, Diem G, Feri, Skoopy, DigaZ a dokonce i Pavel Baar.

S CDčkem zároveň vychází i vinylová deska, kde najdeš dvě sólovky, které na CD nejsou a remixy na 3 songy z CD.

„Velkou podporou při vydání desky nám byl Master G, který oslovil kluky z Haluzeum produkt a ti nám vydali CD i s vinylem, takže posíláme velký dík a pozdravy všem zmiňovaným lidem.

Zároveň abychom představili sebe a taky album, natočili jsem videoklip na singl Nesuď knihu podle obalu. Kdybychom měli videoklip shrnout, tak jak název sám udává, je o tom, že by lidi neměli soudit ostatní podle vzhledu. Klip provází třemi příběhy, které poukazují na tento problém.“

CD a vinyl můžeš koupit na:
– nadoraz.produkt@seznam.cz
– www.aukro.cz (do vyhledávače zadej NadoraZ, Oheň)
– haluzeum.produkt@gmail.com

https://youtu.be/_9V2KKXJ8Kk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*