Sečteno, potvrzeno, je to tak, pořadatelé zvedají laťku o kus výše a ohlašují další jméno! Je jim samozvaný Don Garandino aka Paulie Garand, kterýmu kryje záda Kenny Rough se kterým společně přijedou s novou deskou Nirvana zbořit ostravský Majáles!

Jeho již pátá sólovka vychází 20. března pod labelem Ty Nikdy. O zvuk se postaral, jak to bývá zvykem, dvorní beatmaker Kenny Rough, který s Pauliem spolupracuje nějaký ten pátek. Nirvana, je slovo mnoha podob. Každý si jej vykládáme po svém – pro Paulieho je to návrat k harantství, ostatně jak sám ke konci oficiálního klipu k tomuto singlu dodává „To zas budou ti chytráci nadávat, kdepak je ten starej Harant, co jsme znali…“, máme se tedy na co těšit!

Tak neseďte doma, live stream nebude a dojděte 12. května do areálu Dolní oblasti Vítkovic a ponořte se do Paulieho Nirvany a striktní zpovědi, která je načichlá atmosférou a dýmem z nočních klubů, které se pro MC’s stávají často druhým domovem.

Co je nového?
Ostravský Majáles ohlásil změnu termínu konání. Už žádný prostředek týdne, ale pátek, den, na který všichni netrpělivě čekáme od pondělí! Tak si nezapomeňte zapsat do svých diářů datum 12. května 2017!

Již potvrzeni interpreti Majáles Ostrava 2017:
WOHNOUT, Zoči Voči, Paulie Garand, We on the moon

Předprodej vstupenek na Majáles Ostrava byl spuštěn!

http://www.tickito.cz/cs/majales-ostrava-2017/

První vlna – limitovaná edice: 150 Kč pouze online

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*