Paulie Garand se nikdy netajil tím, že byl sám obří fanoušek interpretů. Mac Miller, jeho největší idol, před dvěma lety nečekaně zemřel a tato smutná zpráva otřásla hudebním světem napříč žánry.

Jeho tvorba mě tak silně ovlivnila ve všech směrech, že se dalo očekávat, že tento tribute jednou vyjde. Tahle doba mi dala prostor pro to, abych dílo dokončil a vypustil ven. Přišlo mi, že je na to ten správnej čas.

 Tyto věci se píšou těžce, proto to muselo uzrát a nemělo smysl to jakkoliv uspěchat. Jedná se o osobní zpověď někoho, kdo podobně jako miliony lidí na světě, žili světem jménem Mac Miller.

 Nikdy jsem k nikomu tolik nevzhlížel. Nikdo mě tolik neovlivnil a neinspiroval. Už v roce 2018 jsem sliboval fans tribute, ale čas uzrál až teď. Měl jsem niternou potřebu se vypsat. Všechno je řečeno v tom tracku.”

 Garand si přizval na beat slovenského beatmakera Grizzlyho, video s live bandem má na svědomí Ondřej Kudyn z Native Films.

One Response

  1. mfc-oficialnyj-sajt.ru

    Kdyz si nekoho pozvete na festival, asi by vam ho moderator nemel urazet. Uvadec Hot 97’s Summer Jam 2012 Peter Rosenberg bohuzel skladbu Nicki Minaj „Starships“ nazval „bullshitem“ a lakal na jine koncerty „opravdoveho hip hopu“. Rosenberg samozrejme ma pravdu, „Starships“ je pop a zadny hip hop, tento diss vsak Minaj a jejiho mentora Lil Waynea znechutily tak, ze kompletne zrusili jeji vystoupeni. Minaj se citila urazena a Wayne se rozhodl koncert odvolat, i kdyz ona sama by asi show pro 60 tisic divaku udelat chtela. Striktni rozhodnuti je sice pochopitelne, ale reknete, nebyli byste jako fanousci nastvani, kdyby na festival do Ceska dorazila vase oblibena hvezda a Poeta by ji v odpolednim programu zdissil a z koncertu by nic nebylo?

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*