Začátkem tohohle roku vyhodila dvojice Paulie Garand & Kenny Rough první vlaštovku ze své společné desky, kterým je hit Kolem stolu.

Na tento track si pozvaly slovenské posily, a to opancéřovaného Separa a sehranou dvojku Nerieš, která vévodí na refrénu. Druhým vydaným hitem, který vyšel před měsícem, byl singl Adié. Jedná se o atmosférickou věc plnou útěků z životního kolotoče do klidu a do míst, kde hlava zůstane čistá. Kennymu s hudbou vypomohl Grizzly.

Dnes vydává dvojice Paulie Garand & Kenny Rough pilotní singl DANK, po kterém nese název jejich společná deska. Jen připomenu, že vychází 30.11 2018 pod Ty Nikdy.

Zároveň dnes je spuštěn předprodej desky DANK a tím je i odstraněn ten opar tajnosti. Pro všechny nedočkavé fanoušky jdou konečně ven informace o hostech, náhledu coveru a samozřejmě hostech.

Tracklist se zastavil na čísle 17. Co se týká hostů, tak tam najdeme tito: Separ & Nerieš, Ego, Roseck & Maniak, Kali, Rest, Mons Berry, Ben Cristovao, Matys, Jakub Děkan, Grizzly, VR a Marcell.

Společně s deskou jde zakoupit i merch.

TRACKLIST:
01 ADIÉ feat. Grizzly
02 KOLEM STOLU feat. Separ & Nerieš
03 DANK
04 ODDANOST feat. Ego
05 HARANTSTRASSE
06 DÉMONI feat. Roseck & Maniak
07 NÁVRATY
08 PAST PT2 feat. Kali
09 SŮL NAD ZLATO feat. Mons Berry
10 MOLOTOV feat. Rest
11 PAST PT3 feat. Ben Cristovao
12 NOKTURNO feat. Matys
13 PALÁC feat. Jakub Děkan
14 PERIFERIE feat. Marcell
15 FOYER feat. VR
16 SRDCE Z LEDU feat. Marcell
17 EPITAF

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*