Po dlouhé době jsem se opět vypravil, na nějaký ten koncert. Tentokrát to byl legendární Party of M´s. V Roxy se konal již jubilejní 10. ročník a musím říct, že opravdu stál za to.

Do klubu jsme dorazili v půl 11, kdy za pultem stál DJ NobodyListen. Roztáčel koláče a pouštěl pecky, které bavily celý klub. Když byly lidi rozproudění a minula 12. hodina, tak vše mohlo začít.

PSP_2015_01_24_6820

Jako první na stage přiletěli kluci z AK. Ti začali svoji show, kterou ale po chvíli přerušila pet lahev, která přiletěla z publika. Hrdina, který to udělal, nereagoval na Pastorovu výzvu, aby se ukázal a tak vystoupení pokračovalo bez konfliktu.
Kluci se dostali pod páru a přinesli lekci z ulice.  Energie až z druhé strany republiky zapříčinila to, že klub skákal Dopředu a zpět.  Objevili se i jména jako Igor a Smack, kteří přišli doplnit sloky do tracků Moneymaking a Právě teď. Po tom co Sergei trackama zásoboval celý blok, nám ukáza,l že všechno šéfuje.

PSP_2015_01_24_6895

Ostrava odešla a přišel čas pro lokální. Jako další přišel člověk, jehož městem je Planeta Praha. Vladimír přiběhl pln energie a celé Roxy bylo ve varu. Uvedl se peckou Udělej bordel. Poté následovala novinka, Já to říkal. Zazněli ale i pecky jako je H.P.T.N, Můj rap, můj svět nebo Nemám zájem. I když zaznělo i Du dolů, tak včera určitě nešel sám. Lidi patřičně ocenili Vladimíra 518 i Mikea Trafika obrovským bordelem.

PSP_2015_01_24_7003

Bigg Boss v zápětí vystřídalo Hypno 808 a Hugo Toxxx přivezl nejlepší vzorky ze svého skladu. Vzal svoje AK-47 a napálil to do lidí. Poté následovala další porce pražské Hypno hudby. Bohužel po chvíli už nám trošku chyběli síly a tak jsme moc nevnímali, ovšem ostatní se nesmírně bavili.

Po tomhle vystoupení akce pokračovala, když se za gramce postavil DJ Smack a pouštěl pecky z jeho nové desky P´S a Love v trošku jiném znění.

Celou akci pořádala Bookin.

Fotoreport zde.

Petr Štípek

About The Author

General Editor, Manager

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*