Opět jsme zavítali na jednu z nejlepších rapových akcí, které můžete v Praze zažít. Ani letos jsme totiž nechyběli na narozeninové Party of M´s. Minulý rok to bylo šílené a letos? Letos to bylo ještě lepší. Tento rok byli hlavními hvězdami Iscream Boyz  a Supercrooo. O tom, že akce stála za to, svědčí i to že byla beznadějně vyprodaná do posledního lístku. A tak jsme se v Roxy pořádně zapotili.

 

Samozřejmě se nejednalo jen o vystoupení hlavních hvězd, celý program doplňovali DJ´s. Tady nemohl chybět ani Nobody Listen, který lidi dostal jako vždy do varu. Ono snad ani nejde, aby se lidi při jeho hraní nudili nebo jen tak stáli. Tak není divu, že se objeví na každé dobré akci. Jedná se o zaručenou kvalitu. Nicméně po tomhle frajerovi na stage  přišli Iscream Boyz, teda Smack spíše dokulhal, protože má stále berli. Nicméně ani ta mu nezabránila rozjet skvělou show a urvat lidi jak to jen jde. Samozřejmě mu v tom pomohl Fuckstroy a Shadow D. Bez nich by se to neobešlo. Mohli jsme slyšet tracky z Iscream Boyz mixtape 1, 2 a 3. A tak Roxy rozezněly ty nejznámější pecky z průběhu celé IB kariéry. A lidi? Lidi to ocenili tak, že se ani na vteřinu nezastavili. Kotel jel peklo a pogovalo se jak to šlo. Nezastavilo by je v tu chvíli snad ani to, kdyby na stage přišla Eva s Vaškem. A tak Roxy zažilo pořádný Moshpit a Wall of Death. Pořádnou dávku energie a lidi utržené z řetězu bylo nutné trošku uklidnit.

 

A tak se dostavili Supercrooo, kteří přinesli trošku jinou atmosféru. Celým sálem znělo trochu nostalgie, když se objevil Hugo a James s jejich přesně mířeným play listem ze staré školy. Nechyběli věci přítomné, minulé a ani budoucí. Nadčasovost v tomhle „starém“ složení byla něco, na co jsem čekal osobně strašně dlouho. Vystoupení, které se jen tak opakovat asi nebude, ve mně nechalo hodně velký zážitek. Když slyšíš živě věci, které jsi poslouchal ještě na základce, tak ti doslova běhá husina po těle a dostáváš se do jakési euforie. Není divu, když zněly skladby jako Kaprál nebo Pulzní hajzl a spousta dalších. Ty byly doplněné o Jamesovo screamování. Je to něco jako sex, to se nedá jen tak popsat. Prostě to musíš zažít.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*