Pro všechny, kteří tohle budou číst je tu varování. Tenhle článek nebude od žádné ovečky, ani přizdi sráče, kterého ovládá systém, a který si nechá kecat do toho co dělá. Takže pokud zastáváš zákony a rozhodnutí naší „elity,“ tak tady nenajdeš zastání.

Dnes si dáme novinku o skupině Fuerza Arma, ta vydala nový videotrack s názvem Ostravští Banditi.

Fuerza Arma je ostravská streetrapová skupina, která se dle mého řadí na české scéně mezi špičku. Kluci zastávají určitá pravidla, vědí co chtějí a nelezou nikomu do zadku. Milují bojové sporty a své „bratry“ si vybírají velmi pečlivě. Tahle smečka krvechtivých vlků, se totiž zná převážně už od dětství. Spousta lidí si proto spojuje FA s pravicí a podobnými skupinami. Pravda je ovšem taková, že mezi sebou mají členy, kteří jsou i jiných národností jako české (např. z Arménie).

Nedávno tahle skupina, parta či gang, říkejte jim jak chcete, měla mít vystoupení v Praze. Co se ale nestalo. Někdo začal šířit pomluvy, a tak „demokracie“ vyhrála a koncert byl zrušen. Proč ? Důvod je jednoduchý. Strach, strach z ostravské skupiny, ta si totiž nebere žádné servítky. Nejsou jako většina našeho národu. Když je něco sere, tak to řeknou a něco s tím dělají. Zastávají svobodu. Koluje jim v krvi bojovnost, hrdost a odvaha.

Otevřete oči i vy a všímejte si toho co se tu děje. Zastavte totalitu.

Máme i vyjádření jednoho z členu FA, konkrétně se jedná o Tezeho. Vyjádření se týká situace kolem zrušeného koncertu.

Zavánělo to předešlým režimem a ze cela situace byla eskalována někým v pozadí. Někdo kdo se bal vystoupit proti nám napřímo. Nicméně obdobnou situaci si prošli i top rappeři v Německu a i např. Bushida považovali za nácka přesto, že je arabského původu. Každopádně jednou tohle přejde a Česka republika nás bude muset přijmout, protože neexistuje zákon, který by bránil svobodné hudbě. 

Podporujte Fuerzu Armu a dejte si novinku s názvem Ostravští Banditi.

Pretorian fanpage

Clip fanpage

Fuerza Arma

www.sanctum-store.cz.

4 komentáře

 1. AHCHNS

  Když už se někdo snaží dělat hudební publicistiku, dost by pomohlo, kdyby zvládl napsat alespoň tři věty za sebou bez chyby. #NOOFFENSE

  Odpovědět
  • Rages

   Myslím že vše co maj proti Azurit je řečeno v poslední sloce a netřeba nic dodávat.

   Odpovědět
 2. Fajrmen

  Fandím Vám a rád si i poslechnu… možná bych se jen zamyslel nad prezentací… napsat o sobě, že jsem krvežíznivej zaprvý spoustu lidí odradí a za druhý to není gramaticky správně…

  Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*