Real name no gimmicks…Obie Trice POPRVÉ koncertoval v ČR a to navíc při oslavě 15.výročí desky „Cheers“. Asi by jsme počítali, že se strhne horečka a nával fans, přeci jen je to poprvé a nebyla možnost ho zde vidět s jeho show, ale kdeže nic takového se nekonalo! Popravdě byl to dosti šok přijít do klubu na někoho tohoto formátu a ono ejhle…sakra kde jsou lidi, tady skoro nikdo není….wtf. Říkám si, že již dnešním fanouškům a návštěvníkům akcí nerozumím, nechápu….doba se mění…a neřekl bych, že zrovna tim správným směrem. Ale co každej po svym a nenechat se rozhodit!

Na druhou stranu si rozhodně zaslouží respekt ti co na koncert dovalili, jelikož i v tom  řekl bych vážně tristním počtu, dokázali českou sílu a byli rozhodně slyšet. Pak je zde další stránka věci a to, že při show jež měla být oslavou něčeho, bych čekal nějakou propracovanost a třeba dodání i nějaké té vizuální stránky….ale nekonalo se. No nicméně bylo skvělé slyšet ty namakané beaty  např. od Dr.Dre, Timbaland a staré fláky jak sólové tak z dob D12, to 100% stojí za to a člověka to rozhejbe.

A jak to vypadalo na pódiu? No to z větší části ovládnul kolega z D12 a to konkrétně Swifty McVay, jemuž už táhne přes 40 a stále je to obrovský showman a z lidí pod ním dokáže vytáhnout maximum a oni si show pak užívají naplno. Oba dali svoje bars skvěle…..jen bych si to celé dokázal představit jako mnohem větší party našlapaný večer.

Shrnutí:

  • s návštěvností shows je něco špatně
  • i starý páky stále patří na stage a doufám, že to tak bude ještě dlouho
  • slyšet live jeho tracky je skvělý
  • užil jsem si to i když s lehčím zklamáním

Foto by Jakub Patera  ZDE

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*