Představovat někomu jméno Oereo si myslím není potřebný. Tento pracovitý člověk, který má za sebou 2 projekty – Rozdvojená osobnost a Podtrženo Sečteno maká na svém dalším počinu číslo tři.

Ta bude tentokrát akustická a nástroj kytara se tu pěkně vyřádí. A dnes tu pro Vás máme první věc, takový Promo klip k právě chystanému albu, který půjde ven 4. 4. 2014. Jedná se o mafiánskou parodii Život mafiána, který spolykal celkem 3 natáčecí dny na různých místech. Ale takovou základnou byl mafiánský klub REVATTI, kde proběhl i křest zmiňovaného klipu.

A o čem přesně pojednává klip?

„Klip pojednává o příběhu mafiánů, kteří pracují pro svého šéfa, a jejich práce je denní obživou. Hlavní aktér kytarového alba hudební producent a mc Oer si v klipu zahrál pravou ruku mafiána. To znamená, že jeho práce je šéfovat ostatní kumpány a pracovat tak pro mafiánského Bosse, kterého si zahrál africký rapper Henry D. Zpěvačka Barbora Lišková ( FLOWE ) si zahrála role dvě: manželku bosse a obyčejnou holku.“

Kameru a střih měl na starosti Lukáš Zrůst. Hudbu udělal John Soulcox  a na kytaru zahrál Honza Rek. Během prosince očekávej další klip.

http://youtu.be/1l_aGR6C7Tc

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*