Dneska bych Vám rád představil dvojici, která na mě udělala neskutečný dojem a cítím v téhle hudbě budoucnost.

Toho prvního, který vaří mocné beaty, určitě znáte. Jedná se o producenta Slipy. Jeho věci mají stručně řečeno koule. Ale dneska Vám spíš představím toho druhého, který to neskutečně seká. A hlavně má velmi zajímavý myšlenky, což cením. Jedná se o rappera, který si říká Standart a pochází z Kopřivnice.

Co jsem zjistil, tak Standart svoji kariéru nastartoval přes freestyle, který dělal skoro denně po dobu tří let s partou lidí. Mimochodem v té partě byl tenkrát např. Jerry a Strate ze SoReal Teamu. Až pak začal teprve sepisovat svoje myšlenky na papír.

A kam se jeho myšlenky ubírají??

„štvou mě některé věci v dnešní společnosti, ale nechci nikomu svůj názor nutit, nebo lidi nudit nějakým kázáním, tak jsem se rozhodl to ve svých textech zakomponovat spíše s nadsázkou, nebo to dělat co nejzábavnější formou tak, ať se ten posluchač nad určitými věcmi sám zamyslí“

Standart je sice teprve na začátku, ale podle mého to se svojí pílí dotáhne sakra daleko. Vychutnejte si jeho nejnovější skladbu Je to život a sami posuďte, zda jeho věci stojí za poslech. Já myslím, že ano. Produkci samozřejmě vyšperkoval Slipy.

https://www.facebook.com/pages/Standart/758987010788869

https://www.facebook.com/Slipyhobeaty

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*