Podívejme se opět za hranice našeho kontinentu až do země za oceánem, kolébky Hip-Hopu. Někoho možná překvapí, že zrovna tyhle dvě jména tvoří duo. I já byl zpočátku překvapen. Ale ono to zatraceně funguje!

Necro. Stvořitel death rapu, král zhovadilosti, mord, zvrácenosti a násilí. Při poslechu jeho skladeb vám běhá mráz po zádech. Buď odejdete mravně pohoršení a nikdy nebudete jako dřív nebo máte pocit, že si na vás právě sáhla smrt. Vedle něj Kool G Rap. Jeden z nejzásadnějších, nejvlivnějších, nejzkušenějších a všeobecně nejvíc uznávaných MC’s všech dob. Zástupce mafioso rapu. Jeho příběhy o gangsterech, mafii a násilí jsou kritikou považovány za klasiku.

To bylo krátké představení hlavních aktérů. Duo vydalo loni v listopadu desku s názvem Once Upon A Crime pod hlavičkou Necrova labelu Psycho+Logical-Records. Album následovaly dva singly. A právě z ní je i následující videoklip, který byl vydán až nyní. Skladba Unsub má krásný feeling, ve kterém se nese většina desky. Produkci ke skladbě obstaral sám Necro ve spolupráci s Kool G Rapem. Připravte si žaludky, tohle není hudba pro měkejše!

 

About The Author

Editor

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*