Na příbramský scéně se opět probouzí něco, co tu dlouho nebylo a tak trochu to tu scházeno. Kde jsou ty časy, kdy se na Příbramsku jeli kvalitní rapy a město bylo prošpikováno jak dobrou generací rapperů tak i skupin jako třeba Area Kingz, Balanc, Players, Vulgar banda a další na který jsem buď zapomněl, nebo neznal… „Stará“ jména buď odešla ze scény, nebo mají pauzu, nebo není o nich už vůbec slyšet, prostě po nich neštěkne ani pes.

Dnes Vám představuju kluky, kteří si říkají jednoduše Pythralone. Vše to nějak vzniklo náhodně. Kluci dorazili do studia DeepDownRecords k Busherovi a bylo hotovo. Říkal jsem si, proč zrovna Pythralone? Proč Pythralone, prostě to chtělo něco neobvyklého, už je tady mraky spoluprácí a všeho – Pythralone byl a bude jen jeden říká Busher.

Jejich první společná věc jako Pythralone je skladba Můžeš bejt. Rád bych Vám řek, kdo stojí za produkcí a kdo stojí za majkem, ale kluci to zatím vše drží pod pokličkou, protože tento projekt je teprve v plenkách, takže do budoucna se určitě dozvíme víc informací. Pro začátek se chystá malý mixtape, který bude volně ke stažení.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*