Jak někteří pozorní fanoušci Rapcity už zpozorovali, tak nedávno, konkrétně 7.1. náš web slavil 1. narozeniny. Při téhle příležitosti jsme si řekli, že se budeme opět snažit dát Vám co nejvíce.
A dnes přichází první velká novinka pro web i pro Vás. Jak určitě víte, tak Rapcity má za sebou už nějaké krátkodobé spolupráce, ovšem dnes se bude jednat doufejme o dlouhodobou záležitost. Nyní jsme uzavřeli partnerství s BBK. Takže se co nevidět můžete těšit na soutěže o zajímavé ceny z jejich dílny.

 

 

 

 

Nebaví tě už nosit profláknuté značky se stejným motivem co má každý ? Pak je BBK právě pro tebe.

BBK purple     

Česká kvalita za přijatelné ceny!!

Co je vlastně BBK ?

BBK je čistě česká značka, jak materiálem, tak i designem. Materiál se nakupuje jen od českých dodavatelů, produkty obsahují spoustu ruční práce a jsou kvalitně provedeny. Česká značka s ryze českým designem. Značka BBK je tu aby spojila českou tvorbu všeho co nás baví a ovlivňuje, ať už je to graffiti, rap, tanec, weed nebo cokoliv jiného. Navíc s touhle značkou budeš individuální, protože pro celou ČR se každý design vyrobí maximálně v 50 kusech.

A čím nás teda BBK oslovilo ?

Tahle věc nás oslovila hlavně tím že se jedná o českou značku. A mile nás překvapil i design, který určitě stojí za to. Proč podporovat zahraniční věci, když můžu nosit věci, které vypadají dobře, jsou levné a jsou z Česka. Jako další ovlivňující faktor bylo to, že mají stejný záměr jako Rapcity a to sice podporovat mladé talenty. A stejně jako my, tak i oni si na nic nehrají.

Podpoř českou značku!

Nezapomeň se přidávat na FB stránky BBK. A navštěvovat BBKSTORE.CZ

 

About The Author

General Editor, Manager

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*