Že česká scéna potřebuje nějaká ženská jména, tak o tom není pochyb. Kde ale ty ženy jsou? Byly tady jména jako Lara, Mannia, ZetUZeta a další. Pak se ale pomalu tahle esence z našeho rapu vytrácela, ale dnes ti ukážu další ženské jméno, které by se mohlo chytit. To jméno zní Barbršenko.

Tahle holka do toho vlítla po hlavě a rozhodně se nehodlá s ničím a nikým s*át.  To dokazuje i její nový a zároveň první sólo track s názvem Holka v rapu.

A kdo že Barbršenko vlastně je? Jde o 28 letou mamču, která má 2 děti. Pochází z muzikantské rodiny a dokonce i její manžel dělá hudbu. Sama o sobě říká, že se hudbě věnuje celý svůj život. Hrála 9 let na flétnu, zpívala a psala básně, ale rap jí oslovil až po porodu prvního dítěte. Tehdy se rozhodla vypustit své emoce právě skrze řádky. Momentálně je ve fázích příprav její první deska, která bude o konzumu a sobeckosti dnešního světa.

Jak to bude celé znít a zda to bude stát za to, tak na to si musíme počkat. Každopádně dnes už si dej novinku, kterou ti přinášíme.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*