Do Stormu opět po roce a půl zavítá NY hip hopová legenda AFU-RA, kterou 24. 6. 2017 přiveze Jeru The Damaja se svým projektem „Do The Right Thing“ ve spolupráci s DC Shoes (oficiální afterparty „DC Special Delivery Tour“). Těšit se můžete též na vystoupení nové skupiny The Funky Pandas (Jeru The Damaja a Psycho Les z The Beatnuts), Zoolay, City The King a DJs Rob Manga, DJ Goce & Sensi. 

Jeru The Damaja, hip hopová legenda z New Yorku, letošní léto pořádá oficiální afterparties pro ‚DC Special Delivery‘ skate tour v pěti evropských městech pod názvem ‚Do The Right Thing‘. Máme tu čest celou sestavu složenou z The Funky Pandas, Afu-Ra, Zoolay, City The King a DJs přivítat 24. 6. 2017 v Praze v klubu Storm! Očekávejte eklektickou směs klasického hip hopu, funku, soulu, breaku a hlavně spoustu dobrých vibrací.

 LINE UP 

Afu-Ra
The Funky Pandas (Jeru the Damaja & Psycho Les)
ZOOLAY
City The King 
DJ Rob Manga (NL)
DJ Sensi (B)
DJ Goce (Macedonia)

◥ START 22:00 | KONEC 03:00 ◤

VSTUPENKY

Předprodej 300 Kč (+ poplatek)

Vstup na místě 350 Kč

Více informací naleznete na Facebook události.

Jeru Davis známý jako JERU THE DAMAJA se narodil a vyrostl v Brooklynu ve východní části New Yorku. Hip hop je součástí jeho života tak dlouho, jak jen pamatuje. Seznámil se s ním ve svých 7 letech v brooklynských parcích a svůj první text napsal už v 10 letech. Každodenní události kolem něj se mu staly zdrojem textů, z něhož proudí jeho rýmy, až do dospělosti. Jeru vytvořil a převzal osobnost „Damaja“ (od slova „damage“ – protože poškozuje mikrofon). Můžete ho znát také jako součást skupiny Gangstarr, kterou tvořil od konce 80. let s DJem Premierem a Guru.

Jeru představil svůj jedinečný hip hopový styl publiku se songem „I´m the Man“ roku 1992 na albu Gangstarr ‚Daily Operations‘. Roku 1993 stvrdil své místo na hip hopové scéně vydáním dnes již klasiky ‚Come Clean‘, která je součástí jeho legendárního alba „The Sun Rises in the East‘. Následovaly další známá alba a singly jako ‚Ya Playin‘ Yaself‘, ‘Me ort he Papes‘, ‚War‘, ‚Don‘ t Get it Twisted‘, ‚Still Risin‘ a další. Má za sebou spolupráce se světoznámými jmény a jeho songy můžete slyšet například ve videohrách Tony Hawk‘ s Pro Skater 4, Tru Crime: New City a GTA IV.

Spolu s Psycho Les z The Beatnuts tvoří novou skupinu THE FUNKY PANDAS, která se vám tento večer představí. V tomto novém uskupení si Jeru říká Black Panda a Psycho Les je Dr. Love Panda. The Funky Pandas vznikli v zakouřeném berlínském baru na konci roku 2015 a své debutové album ‚Certified Bamboo‘ vydali dva roky poté. Ačkoli se The Funky Pandas skládá ze dvou hip hopových veteránů, zvuk Certified Bamboo alba je zbrusu nový, čerstvý, zábavný a super funky. Songy jako „Digital Criminal“ a „Roller Coaster“ jsou zaručené hity, které přetváří hip hop do nové umělecké formy a posouvají hip hop na jiný level. Rádi bychom popsali, jak toto album zní, ale nikdy jsme neslyšeli nic podobného, k čemu bychom to mohli přirovnat. Takže se připravte, nažhavte uši a doražte si je poslechnout na živo a „Be the Panda“!

Aaron Phillip známý jako ARU-RA je new yorský undergroundový rapper a oddaný student bojových umění a šachů. Spolu s Jeru The Damaja je členem nadace Gang Starr. S Jeru The Damaja spolupracuje už od roku 1994, kdy se poprvé objevil na jeho albu The Sun Rises in the Easet v songu ‚Mental Stamina‘. Jeho debutový single ‚Whirlwind Thru Cities‘ vydal roku 1998 a hned se dostal do top 20 v hip hopových žebříčcích. Na svých albech spolupracoval s předními hip hopovými jmény, jako jsou GZA & RZA z Wu-Tang Clanu, Guru, Masta Killa, M.O.P. a dalšími.

Program:

21:00 DJ Vatra
21:30     Rob Manga
22:00     Zoolay
22:15     DJ Goce
22:45     City The King
23:00     DJ Sensi
23:15     Afu Ra
23:45     Funky Pandas
00:15     DJ Vatra
00:45     Rob Manga / DJ Goce

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*