Ano, je to tak. Na obzoru jsou nové desky z dílny Azurit Kingdom. Už je to nějaký pátek kdy, podle mnohých, vyšla deska loňského roku AK – Bída & Bolest. Jak je dobrý zvykem u Azurit Kingdom, tak Ti nepolevují a ihned po vydání alba se začalo s přípravou nového materiálu, který spatří světlo světa skoro rok po vydání AK – Bída & Bolest.

Na co se těšit?

Pokud sledujete celkově šrum kolem AK, tak jsi jistě zaregistroval informace, že Sergei B. & Pastor chystají nové desky. Bude se jednat o 2 sólová alba. Jejich názvy jsou – Sergei Barracuda – Pouliční ekonomická 2.5 a Pastor – Zpátky v bloku

Ven už se dostaly jejich covery a tracklisty a o ty se postaral „Fotky & cover art by Manolo Design“ Pokud se podíváš na tracklisty, tak vidíš, že na obou deskách si hoši zahostovali. A nejen oni… Viz dole.

Jasná otázka je, kdy to vyjde?

27. 9. 2016. K dostání na www.azurit.cz , iTunes, Google Play & Queens.cz

sergei-b-cover

sergei-b-cover-back

pastor-cover

pastor-cover-back

Na co dalšího se těšit?

Natočeny jsou 2 videoklipy na Sergei Barracuda feat. Pil C – Agent 47 a Pastor feat. Sergei B & Ezy, které by měly vyjít ještě před releasem desek. Speciální kolekce oblečení k deskám, takže pomalu odlož peníze bokem. Čekají Tě taky release parties v Ostravě, Praze a Brně. Všechny release parties se uskuteční na prodejnách Queens.cz.

Release parties:
Ostrava – Queens – 27.9. 2016 – úterý
Praha – Queens – 28.9. 2016 – středa
Brno – Queens – 29.9. 2016 – čtvrtek
Během srpna a září se můžete těšit na postupné odhalování novinek o albech.

Mimo to se AK vytasí i s novou show. Připravili si pro Tebe tour Hustle & Flow, kde uslyšíš bomby z nových desek obohacenou o největší hity. Začíná se v říjnu 2016. Zde jsou termíny, které už jsou zabookovány. V přípravě je další množství zastávek, kde uvidíte Sergeie & Pastora naživo.

AK – Hustle & Flow tour

21.10. ŽILINA (SK) – KOLEČKO
22.10. OTROKOVICE – SÝPKA
28.10. OLOMOUC
29.10. OPAVA – TARA
4.11. ČESKÉ BUDĚJOVICE – KOMIKS
11.11. VSETÍN – BESEDA
16.11. MLADÁ BOLESLAV
18.11. PRAHA – ROCK CAFÉ – KŘEST!
25.11. BRNO – MELODKA
2.12. OSTRAVA – MARLEY – KŘEST!
9.12. BRATISLAVA – DOLE
16.12. VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – LIRA
23.12. UHERSKÉ HRADIŠTĚ – MÍR
20.1. KOŠICE – DEJAVU

Chybí ti tam tvoje město a klub? Napiš do svého klubu, ať udělají zastávku AK tour, kontakt na manažera je booking@azurit.cz

 

4 komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*