Brněnská scéna opět pomalu ožívá. Tedy, pokud to bereme tak, že se pomalu a jistě vrací jeden z uznávaných rapperů a troufnu si říct i legend, kterého znáš pod nickem Tafrob.

Ten nedal dlouhou dobu o sobě vědět žádnou novinkou. Tedy až do nedávna, kdy podpořil pro Brňáky posvátný fotbalový stadion Za Lužánkami skladbou No a co. Je fajn, že ke konci měsíce června nahodil vyjádření ke zmiňované skladbě a kde mimo to padla zmínka o nové desce, kterou by rád vydal na podzim tohohle roku. Brzy by měl jít ven i první klip. Tak se nechme překvapit.

Ale dnes tu jsme hlavně kvůli rapperu Morelo, který taky okupuje Brněnskou scénu. Ten už nějakou tu dobu maká na desce Backstage a vyjít by měla začátkem října. Z ní jsi mohl třeba už vidět videosingl Na cestě, kde mu zahostoval Maniak.

Teď si ale dej nový videosingl Bruce Wayne, kde se právě vedle sebe postavili Morelo a Tafrob. I tuhle věc najdeš na EP Backstage!

Kdeže klip vzniknul? To v předstihu odpověděl Morelo: „Na cestě po Evropě, konkrétně Amsterdam, Brusel, Paříž, Remeš jsme natočili streetklip k jedné věci, která se objeví na mé desce ‪Backstage“

A ten zmiňovaný streetklip máš zde

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*