Během tohohle roku se po delší odmlce ohlásil Chomutovský rapper Mono. Po jeho posledním EP Progres, který vyšlo v roce 2011 momentálně pracuje na nové desce, jejíchž název prozatím není stanoven. Z ní vydal už már ochutnávek a dnes si dej Mona novinku V noci, kterou vyprodukoval Infinit.

„Právě teď jsem vydal nový single „V noci“, který se ale netýká desky, ani žádného projektu. O beat se postaral slovenský INFINIT, který spolupracoval se jmény jako KALI, MAJSELF, STRAPO, EGO a spousta dalších.  Je to čistý single. Brzy se objeví  i na iTunes, Spotify, GooglePlay a v dalších 200 online obchodech.

Myslím si, že správný čas na album přijde sám. V plánu to samozřejmě je, ale až ucítím ten správný moment. Chci to víc velkolepé. Takže až přijde ten správný okamžik, vrhnu se na to. Zatím mám v záloze ještě pár takových singlů. Chystám klip, kde nebudu jenom já, ale jméno neprozradím. Momentálně pracuji na tracku, kde se objeví Dj Fatte a Jack DEW, pak mám ještě naplánovaný featuring s Tombou Bombou. Mám toho dost, těším se na nové věci a další chvíle ve studiu. Bude to stát za to. S Infinitem pracujeme na dalších 5 věcech, skoro by to bylo na malé EP J.“

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*