Košické uskupení Trikolora si v současné době vybaví, asi opravdu jen skalní fans a také možná ti, kteří se o česko-slovenskou scénu zajímají hlouběji a nesjíždějí si jen to co je jim servírováno pod nos. Což je obrovská škoda, ale to se možná změní díky exTrikolora členovi, který si říká Monami. Tento velice talentovaný rapper vážící si a obhajující starou školu, staré dobré ideály a hlavně kulturu hip-hopu, přichází po několika letech v ústraní zpět. Tato odmlka mu určitě ani v nejmenším neuškodila, spíše naopak prospěla a přináší silnou výpovědní hodnotu ve svých textech.

 

10967919_980381141971996_1253325640_nPředzvěstí návratu je bezpochyby singl Biela Vrana, který spatřil světlo světa koncem ledna, kde se o produkci postaral Kiko. Tento track by se měl dočkat i vizuálu a předznamenává blížící se desku, která by měla vyjít v Květnu. Všechny tracky se postupně dávají dohromady v Original Studio-Praha a o výborný neokoukaný a nevšední zvuk je postaráno za hranicemi a to konkrétně přímo v Londýně ( G-Studio), zde dostává celá vznikající deska mix a master. Samozřejmě Monami nemohl zapomenout odkud pochází a tedy záštitou pro vydání bude Evolution Label/Records z Košic. Co se týká hostů a spolupráce, tak sám Monami prozradil, že nejvíce se těší na feat. s multi-talentovanou zpěvačkou Feliciou Peters, dalším na seznamu bude jezdec z BackinTimes Label PJ, který je taktéž zastáncem staré školy, boombapu a udržování tradic v rapu. Samozřejmě nesmí chybět Dela Grand, tedy společný track v sestavě bývalé Trikolori. Další jména a bližší informace zatím zůstanou v utajení, ale je jisté, že se máme na co těšit.

Mnohem více o připravovaných věcech a o Monamim se můžeš dozvědět v live rozhovoru, o kterém se dozvíš více na jeho fanpage.

https://www.facebook.com/pages/MONAMI-OFFICIAL-Fanpage/583526801753596

https://www.youtube.com/channel/UCPpsC-XSiIH5Z9EY2jzEaJg

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*