První živé show v Uhelně obstarají rovnou legendy česko-slovenského rapu! Uhelna je zbrusu nový party prostor na Smíchově, kde si přes den můžete dát vynikající bezlepkové delikatesy a v noci je hned vytancujete na nejlepší DJs a kapely. První koncerty proběhnou už 25. září a za mikrofonem se objeví Moja Reč a Pio Squad!

Moja Reč způsobila poprask už svým demem, které natočili rovnou se živou kapelou. Skvělý rap a smysluplné texty zaujaly i kmotra slovenského hiphopu Vece, se kterým od té doby několikrát spolupracovali. Rappeři Supa a Delik mají na svém kontě nespočet desek, mixtapes a oba fungují i jako sólo rappeři. Podle recenzentů patří oba k nejlepším česko-slovenským rapperům a nejvíce to dokazují právě při živých show.

Pio Squad byli u začátků českého rapu a zanechali v jeho historii nesmazatelnou stopu. Vždy originální parta složená z výrazných osobností patří ke stálicím české hiphopové špičky. Momentálně se vrací na scénu s novým materiálem a novou energií po delší pauze, kterou vyplnili třeba charitativním projektem Chalantika. Koncerty Pio Squad jsou vyhlášené obrovskou energií, vtipem a bezchybným rapem. V Uhelně se budete moci přesvědčit, že na tom se nic nezměnilo. Naopak. Pio jsou zpátky v plné síle.

Kromě klasické VIP lounge bude v Uhelně připraveno i ultra VIP, které garantuje setkání s interprety. Samozřejmě s velmi omezenou kapacitou. Těšte se i na nejlepší party DJs a špičkové barmany. Koncert Mojí Reči a Pio Squad 25. září odstartuje sérii urban koncertů v Uhelně – na top zvuku a ve skvělém prostoru.
25/9/2015 / DOORS OPEN 21:00 /
Entry: 150 předprodej / 200 na místě
V.I.P. Entry: 300 předprodej / 400 na místě
Předprodej v síti TICKETSTREAM.cz
Uhelna Club – Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*