Již za pár dní, přesně 20. – 21. října se pro vás otevřou tři celá patra obchodního domu Kotva, kde zažijete největší festival tenisek ve střední Evropě! Baví vás módní trendy, stylové sneakers, rádi se zapojíte do sportovních aktivit a výzev nebo se chcete potkat s inspirativními osobnostmi či známými tvářemi? V tom případě si nemůžete nechat ujít tuto skvělou dvoudenní show!

Přijďte se bavit!

Unikátní festival tenisek TENISKOLOGY je tím největším v celé střední Evropě. Vítáni jsou sběratelé tenisek, vyznavači streetové kultury, milovníci lifestylu a módy, sportovní nadšenci, digitální objevitelé, ale i ti, kteří myslí na vánoční nadílku pro své nejbližší. Najde se zde každý, a to i díky spojení pěti zón: Urban lifestyle, Sport, Digital, Zábava a Chill-out.

Těšit se můžete na desítky prodejních míst, nejen s teniskami, svou kreativitu můžete ukázat na interaktivních workshopech ze světa tenisek, zažít můžete DJ sety, exkluzivní koncerty a taneční show. Pohltí vás cool inovace z digitálního světa a ty nejlepší bary a gurmánské zážitky probudí vaše chuťové buňky. To vše bude zakončeno jedinečnou sobotní after party.

I letos má TENISKOLOGY své GURU, kteří sneakers prostě zbožňují. Street kulturu, hudební scénu a sport budou tento rok reprezentovat Klára Vytisková, Dalyb, Lukáš Vácha a Tomáš Berdych!

Program bude nabitý! Během dvou dnů se na hlavní stage vystřídají například Emma Smetana, DJ Wich, Viktor Sheen, VR/Nobody, Mladej Moris, Annet Charitonová, Calin, Smack, ale také guru Dalyb a Klára Vytisková & The Pop. Naprostou novinkou budou talks se zajímavými lidmi V The MAG studiu jich uvidíte více než 10 každý den.

Kdy, kde a za kolik?

TENISKOLOGY se koná ve 4., 5. a 6. patře obchodního domu Kotva. Dvě nejvyšší nadzemní patra byla doposud veřejnosti uzavřena, ale demoliční komando tento prostor právě bourá, a tak pro vás vznikne naprosto unikátní open space o ploše přesahující 4 000 m2.

Jednodenní vstupné bude jak v předprodeji tak na místě za 190 Kč (kupujte na na webu www.teniskology.cz nebo na www.goout.net). Finální party pak proběhne v sobotu 21.10.2017 a potrvá do ranních hodin. Pořadatelé očekávají, že večírek nabitý umělci i celebritami v publiku bude zkrátka „place to be“ – příznejte sami, kdo z vás si někdy nepřál tancovat v setmělém obchodním centru? Tak na nic nečekejte. Jak se do chrámu tenisek dostanete? Jak se do chrámu tenisek dostanete? Metrem do stanice Náměstí Republiky nebo tramvají č. 6, 8, 15, 26 na zastávku Náměstí Republiky.

PROGRAM NA HLAVNÍ STAGE

 PÁTEK 20.10. 2017

12h – 22h

– Dj Poeta (moderator a DJ po celou dobu)

– Coolhunters a jejich finalisté

– Mladej Moris

– DJ Wich

– Emma Smetana Unplugged

– VR/Nobody

 SOBOTA 21.10. 2017

10h – 22h

– Dj Poeta (moderátor a DJ po celou dobu)

– Coolhunters a jejich finalisté

– Calin

– Anet Charitonová

– Viktor Sheen

– End of the Weak (freestyle rap battle)

– Klara & The Pop

– DJ Mgdln

22h – 03h AFTERPARTY

– Dalyb

– Smack Dj set

– DJ Nrmn

PROGRAM V ZÓNÁCH:

 • Basketbalové hřiště s exhibicí profi hráčů
 • Fotbalová brána a Lukáš Vácha jako vyzyvatel
 • Gym, který otestuje, kolik máte energie ve sportovních výzvách o ceny
 • Digitální zóna, kde si nabijete, zahrajete i odpočinete
 • Dechberoucí výhled z několika teras nad Prahou
 • Bary s míchanými drinky, pivem či na místě a na míru připravovanými fresh juicy a kávou (juicy a káva zdarma)
 • Exhibice tenisek a umělci, kteří je budou na místě customizovat
 • Vysílání Radia Spin po celou dobu eventu přímo z místa
 • Workshopy pro návštěvníky
 • Teniskology výstava mapující přes 70 ikonických sneakers očima komunit, které je už po desetiletí nosí
 • Street food
 • Další program v showroomech partnerů

 O TENISKOLOGY

Za vznikem TENISKOLOGY stojí Fabrice Biundo a Yemi A.D., milovníci sneakers. Ze zahraničí znali prodejní markety jako je Sneakerness nebo Sneakercon a v Česku jim něco podobného chybělo. Na druhou stranu se chtěli i bavit a udělat zkrátka něco víc. Tak k prodeji bot vymysleli i nadstavbu v podobě velkých showroomů značek, show, aktivit a party. Jejich cílem je přivést ke kultuře tenisek i jiné lidi, než jen sneakerheads, a vysvětlit jim, co za tím bláznovstvím do bot vlastně je.

Festival TENISKOLOGY získal hned dvě ceny na Czech Event Awards 2016, a to za nejlepší veletrh / výstavu a nejkreativnější koncept eventu. Díky tomu tak TENISKOLOGY potvrdilo svou pověst nejvíce cool sneaker akce. Loňský ročník navštívilo téměř 7000 návštěvníků, z nichž třetina byla mimopražských! Letos jich ikonický OD Kotva očekává ještě víc.

Více informací na www.teniskology.cz

FB: https://www.facebook.com/teniskology/?fref=ts

IS: https://www.instagram.com/teniskology/

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*